מדריך למין הומוסקסואלי

מדריך למין הומוסקסואלי

סקס הומוסקסואלי אולי נראה פשוט: לתת, לקבל, להקל. אבל, זה הרבה יותר מסובך כאשר אתה מחשיב את מעלות שונות שבו כמה גברים מוכנים להיות אינטימיים עם גברים אחרים.

האם אתה מוכן למין עם מישהו מאותו המין? האם אתה מוכן לאינטימיות הן מבחינה רגשית והן מבחינה פיזית? האם אתה מוכן למעלה, למטה, או להסתכל לתוך דרכים אחרות להיות אינטימי כמו froteage, rimming, או בעל פה?

 קחו עצה על כמה מהשלבים של פעילות מינית

רגשות

כאשר שוקלים רגשות, כמה בחורים יכולים להיות אינטימיים פיזית מבלי לחוות קשרים רגשיים. אחרים, לעומת זאת, מעדיפים רמה מסוימת של מליטה רגשית לפני קיום יחסי מין. זכרו זאת תמיד לפני שתעסקו במפגש מיני. האם חשבת היכן אתה שוכב על הספקטרום? או אם אתה מרגיש את הכונן המיני שלך חזק פיזית או רגשית, לא מרגיש את זה כדי להיות סיבה לבושה. אל תתנו הגבולות של החברה להיכנס לראש שלך רגשית. עוד על סקס ורגשות.

הכנה למעלה או למטה

זה ברור איך העליון או התחתון, לא? אדם אחד חודר והשני מקבל. אבל, איך אתה יודע אם אתה העליון או התחתון? וגם אז, האם אתה עכשיו איך להיות העליון או התחתונה טוב? וכן, האם אתה מוכן לעשות גם? אחד הטיפים הטובים ביותר להבין את התפקיד הוא להיות נוח בזמן עושה את זה, הן פיזית והן מבחינה רגשית.

תמיד לספר את השותף שלך איפה אתה עומד בספקטרום.

להיות ולהישאר בטוח
לאחר שבחרת לקיים יחסי מין, ישנן מספר דרכים להפחית את הסיכון של התקשרות STD. About.com STD מדריך אליזבת בוסקי, Ph.D. אומר, "ראשית, אתה צריך לדעת את עצמך, שנית, אתה צריך להכיר את השותף שלך.

ושלישית? אתה צריך לדעת על קונדומים ועל סקס בטוח יותר.עקוב אחר עצות מין בטוח יותר דרכים להימנע מקבלת STD. לעולם, אי פעם, לעסוק בפעילות מינית שבה יש לך ספקות לגבי, ולוודא לנקוט את כל אמצעי הזהירות הדרושים כדי עשה כך. 

סוגי סקס
למרות המיתוס הנפוץ, לא כל הגברים הומוסקסואליים כמו סקס אנאלי. ישנן דרכים רבות גברים יכולים להיות אינטימיים אחד עם השני ללא סקס אנאלי. שתי דרכים נפוץ מאוד הן מין interturural ו froteage. שני סוגים אלה של סקס שאינו חודר יכול לשמש משחק מקדים או אינטימיות מוחלטת. קיום יחסי מין הומוסקסואלים אינו אומר חדירה חובה, וגברים רבים מוצאים את זה מגרה יותר ללא חדירה כלל.

לַחקוֹר

רוב הפעמים אתה לא עכשיו מה אתה באמת אוהב במין, אלא אם כן אתה מנסה את זה. כמה דברים קל יותר לנסות מאשר לאחרים, לכן ודא שאתה מוצא שותף (או כמה שותפים) מי הוא כדי לחקור את זה איתך. אולי שניכם יגלו דברים שלא ידעתם על עצמכם לפני כן. חשוב אז, כאשר מתאמנים במין חקרני יותר, כמו גבהים למשל, שאתה עושה את זה עם מישהו שאתה יכול לסמוך עליו. 

אז הנה לך! תהנה חיי המין שלך ככל שתוכל, לגלות את fetishes ולשחק בטוח כדי שתוכל להמשיך ליהנות ממנו שוב ושוב.

No Replies to "מדריך למין הומוסקסואלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    35 − 33 =