האם אתה למעלה או למטה? הנה כיצד לגלות

האם אתה למעלה או למטה? הנה כיצד לגלות

חושב על סקס אנאלי, אבל לא יודע אם אתה העליון או התחתון? ראשית הדברים הראשונים: בואו נסתכל על מה המשמעות של המונחים. יש לזכור כי המיניות האנושית היא נוזל ניואנס מאוד, ואת התוויות משמשים כאן נועדו רק כדי לעזור לנו להבין אחד את השני, לא סטריאוטיפ או לסווג יותר מדי. 

למעלה, למטה, או "זה תלוי"?

ראש הדף הוא שותף המעדיף לחדור לשותפו - בניגוד לקרקעית, המעדיפה לחדור.

הסבר את התנאים בדרך זו, עם זאת, הוא קצת פשטנות. העדפות אלה מגיעות בדרך כלל עם רעיונות מקדימים לגבי סוגי האנשים שמתאימים לכל אחד מהם, אך אם רעיונות אלה מצלצלים לעניינים אמיתיים רק לך ולשותף שלך.

יש אנשים שחושבים כי כדי להיות תחתית, אתה חייב להיות שותף נשי או פחות דומיננטי; כמו כן, יש אנשים שחושבים על צמרות כמו גברים שמובילים את ההובלה והם יותר אסרטיביים ומבחינים גבריים מאשר בראש. זה לא תמיד כך. העדפתו של אדם על ציפוי ותחתון נקבעת לרוב על ידי איזה מעשה מעניק הנאה רבה יותר (אם בכלל), לא על ידי איך הוא פועל מחוץ לחדר השינה.

להיות פתוח, הרפתקני, וכבוד

לכן הדרך הטובה ביותר לקבוע אם אתה העליון או התחתון היא להתנסות עם השותף שלך. אם אתם שומרים על ראש פתוח והולכים למין ללא מושג מראש על מה שיקרה, אתם והשותף שלכם ייכנסו להעדפות הטבעיות שלכם.

לעשות מה מרגיש לך הזכות, ולתת לטבע לקחת את הקורס. ההעדפה שלך תבהיר את עצמה בזמן.

בטח, כמה בחורים יודעים מיד מה הם מעדיפים, אפילו לפני קיום יחסי מין בפעם הראשונה. רוב הסיכויים, גם אם הם מעולם לא היו אנאלי עם בחורים אחרים, הם עשו ניסויים במהלך אוננות.

זוהי גם דרך בטוחה, ללא מתח לשפוך אור על ההעדפות הנאה שלך.

אפילו עדיין, כמה בחורים מעדיפים לא לתייג את עצמם או שהם יותר צדדי, כלומר הם נהנים גם ציפוי ו bottoming. וכמובן, הרבה תלוי השותף שלך: לדוגמה, אתה יכול להעדיף תחתית עם הבחור החדש שלך, למרות שמצאת tup יותר מהנה עם לשעבר שלך. או אולי השותף שלך מעדיף ציפוי אבל הוא פתוח כדי להחליף תפקידים מתוך רצון לרצות אותך.

אל תמקדי על התוויות

בכל מקרה, מין מכל סוג שהוא היה הטוב ביותר ללא חרדה, ציפיות גבוהות מדי, תיוג קפדני. גוף רגוע, קריר, רגוע, ראש פתוח, כבוד הדדי וסבלנות יכולים לתגמל את שניכם עם כמה חוויות מיניות מדהימות. במקום לכתוב את התסריט של מה המפגש האנאלי שלך צריך להיות, ללכת עם בד ריק, לתת לטבע להשתלט, להקשיב האותות של הגוף שלך. אם התפקיד שלך מרגיש או לא נוח לך, לדבר, ולעודד את השותף שלך לעשות את אותו הדבר. סקס הוא ריקוד של מיני, ומי מוביל הוא לא ממש חשוב כמו מה שקורה במרחב בין שניכם.

No Replies to "האם אתה למעלה או למטה? הנה כיצד לגלות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    96 − = 89