סימנים שהיא עשויה להיות לסבית או ביסקסואלית – insightyv.com

סימנים שהיא עשויה להיות לסבית או ביסקסואלית

יש נערה ששמת עליה עין לזמן מה. אתה חושב שהיא חמודה ואתה לא בטוח, אבל אתה חושב שהיא מפלרטטת איתך. אתה מעוניין, אבל אתה לא בטוח אם היא לסבית או לא. איך אפשר לדעת אם היא לסבית?

אנשים בדרך כלל לא לובשים תווית על המצח שלהם מכריז עליהם הומו, ישר, ביסקסואלי או אחרת. שואל מישהו שפגשת רק אם היא לסבית או ביסקסואלית הוא קצת מביך והם עלולים להיות מופתע.

גישה טובה יותר היא לנסות ולמצוא דרכים מתוחכמות יותר.

יש אנשים טוענים שיש “gaydar” את היכולת לדעת אם מישהו הומו או לא. לפעמים gaydar יכול להיות על מחפש רמזים בהתנהגות של אדם או שמלה המציינת שהיא לסבית.

נשים דיווחו על שימוש בכמה מהדרכים הבאות כדי לדעת אם מישהו הוא לסבית או לא:

אתה יכול לחפש את הסימנים הברורים כמו מדבקה שוויון נישואים על המכונית שלה או חתיכת תכשיטי קשת. אבל בימים אלה, אנשים סטרייטים ידידותיים רבים עושים את הדברים האלה.

כמה אנשים גם מנסים לחפש רמזים חזותיים מסוימים: כמו יש לה שיער קצר, או תספורת ג’סטין ביבר? האם היא מתלבשת כמו נער או שיש לה נץ? לפעמים לסביות להתלבש כמו tomboys או שיער קצר. אבל לא כל הנשים שמתלבשות ככה הן להט”ב. ובוודאי, לא כל הלסביות נראות כך. נשים שמזדהות עם לסביות כנראה לא מתלבשות ככה בכלל.

פעם היה לנו מישהו לכתוב כדי לשאול אם אתה יכול לספר לסבית על ידי הטבעת היא לובשת. היו כמה חברות תכשיטים שניסו לשווק טבעות או תליונים כך לסביות יכול לזהות בעדינות אחד את השני. קשתות. Labrys, משולשים שחורים, ו lambdas היו כל חזרה פופולרי בשנות ה -80 וה -90, אבל אתה לא רואה אותם הרבה יותר.

רמזים אחרים היא עשויה להיות לסבית

יש אנשים טוענים שהם יכולים לספר לסבית כי היא נוטה ליצור קשר עין להחזיק אותו עוד קצת. זה יכול להיות nanosecond יותר, אבל רק מספיק כדי להודות לך. אבל אז שוב, זה לא בטוח הדרך לדעת אם מישהו לסבית או לא.

איפה אתה רואה את האדם יכול לפעמים לתת לך מושג אם היא לסבית או לא. אם אתה פוגש אותה בבר הומואים או לסביות או במצעד הגאווה ההומוסקסואלים, רוב הסיכויים שהיא לסבית. אבל מה אם אתה פוגש אותה בכיתה, בבית הקפה המקומי או בחצר האחורית של החבר שלך?

שיחות

לפעמים אנשים ייתנו לך רמזים בשיחות שלהם. פגשתי מישהו בכנס פעם אחת במסגרת תרגיל קבוצתי, היא אמרה שהיא רוצה לגור פרובינסטאון, מסצ ‘וסטס יום אחד. פרובינסטאון היא הומו ולסבית מכה, כך שזה היה רמז שהיא ניסתה להודיע ​​לנו שהיא לסבית.

כמובן, לדבר עם מישהו ולגלות יותר על אותם היא באמת הדרך היחידה לדעת אם מישהו לסבית או לא. אז אם יש מישהו שאתה מעוניין, קדימה והתחל לדבר איתה.

להכיר אותה

אחד הדברים הראשונים שאתה יכול לעשות הוא לדבר קצת על עצמך. אתה יכול לשחרר כמה רמזים שאתה לסבית או ביסקסואלית.

אתה יכול להזכיר אירוע LGBT הלכת או לדבר על האירוע הנוכחי או בעיה כמו נישואים הומו או בריונות.

אתה יכול גם פשוט להתחיל שיחה איתה ולראות אם היא במקרה להזכיר כי היא היכרויות מישהו או אם היא נשואה או במערכת יחסים. בדרך כלל תוך מספר דקות של שיחה עם מישהו, אלא אם כן היא אדם פרטי באמת, אתה יכול לדעת אם היא LGBT או לא. אם אתה לא יכול, אבל אתה עדיין סקרן, אתה יכול לשאול את החברים שלה או ברגע שאתה להכיר אותה טוב יותר, אתה יכול לשאול אותה בעצמך.

לאחרונה הייתי באירוע התרמה למען קרן מלגות לנוער. היו שם הרבה אנשים – הומו, ישר וחוץ מזה. הייתי עם קבוצה של אנשים ודיברנו על היכרויות. שאלתי אישה אחת, “את מתארת ​​גברים, נשים או שניהם? “היא היתה זקופה ולא נראתה כלל נעלבתי מהשאלה שלי.

אז, אם אתה יכול למצוא דרך לשאול כי נכנס לתוך השיחה, לכו על זה.

 

No Replies to "סימנים שהיא עשויה להיות לסבית או ביסקסואלית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.