כאשר טחורים מפריעים למין אנאלי

כאשר טחורים מפריעים למין אנאלי

לאחרונה, קיבלנו דוא"ל זה מקורא: "אני נמצא במערכת יחסים חדשה ופיתחתי טחורים חיצוניים קטנים, ניסיתי הכל כדי לרפא את זה, כולל המלצות של רופא, אבל זה עדיין גורם לכאב, בייחוד במהלך יחסי מין, החבר שלי ואני לא קיימנו סקס אנאלי בשבוע, והוא מקבל עצבני, תהיתי אם יש לך עצה לגבי יחסי מין עתידיים, עכשיו שיש לי היסטוריה של טחורים, והאם זה ימשיך להפריע למערכת היחסים הנוכחית שלי או להשפיע על העתיד? "

ראשית, טחורים ומין אנאלי הם לא בדיחה. ובעוד סקס לא בהכרח לגרום להם, החדירה, החיכוך, ולחץ יכול לסובב את הוורידים כועס כבר סביב פי הטבעת. עדיף לחכות עד לאחר טחורים טחורים שלך לפני שאתה עושה סקס שוב עם החבר שלך. אם אתה קופץ מוקדם מדי, זה רק להחמיר את המצב. עכשיו, לחקור אפשרויות אחרות עבור pleasuring השותף שלך. וכפי התקדמות הריפוי שלך (זכור, זה לוקח זמן וחריצות) לחזור בקלות עם טכניקות פשוטות כי להרגיע את הכאב של דלקת.

תרגול טכניקות הרפיה

טחורים הם דלקתיים הורידים כי עלול או לא עלול לגרום תסמינים מעצבנים. כאשר משהו משפשף אותם, כמו אצבע או פין, וריד רגיש כבר יכול להיות יותר דלקת או דמעה, גרימת כאב. מתח הוא אחד הפושעים העיקריים של ורידים פיגמנטיים מנופחים ודלקת, באופן כללי.

בנוסף, הדלת האחורית שלנו מכוונת ביולוגית לדחוף דברים, לא לקחת אותם פנימה, גורם הרבה מתח באזור זה כאשר bottoming. המפתח הוא להונות את הבטן שלך לחשוב השותף שלך הוא חבר ולא אויב. הרפיה היא השיטה הטובה ביותר עבור זה.

אז איך אתה להירגע?

משחק מקדים ארוך מסייע לשחרר את השרירים מתוח ומקלה המתח אתה לא יכול להיות מודע.

להאריך את זמן הגירוי שלך, כך שתוכל להירגע את השרירים, כולל אלה את פי הטבעת. עיסוי חושני או ארוך, אמבטיות חמות יחד גם טכניקות הרפיה נהדר. ו, השריית הבטן שלך באמבט מלח אפסום יסייע טחורים שלך להתכווץ לגודל נוח יותר.

לא לשכוח את Lube

שימון הוא החבר שלך, כי בניגוד לנרתיק, תעלה אנאלי לא לייצר משלה. לעולם אל תיתן לאיש שלך לירוק ולדבוק, במקום להשתמש כמות מספקת של סיכה. הנה טיפ: חבר 'ה רבים חושבים שימון הפין מספיק. בעוד זה יכול להיות, סיכה את פי הטבעת, כמו גם - במיוחד במצב שלך - יעשה סקס אנאלי הרבה יותר חלקה. קח את האצבע מלאה של חומר סיכה לעסות אותו בתוך פי הטבעת שלך, במיוחד סביב טחורים שלך.

נסה זוויות שונות

הרקטום בתים כמה ורידים שונים שיכולים להידלק במהלך סקס אנאלי. בהתאם האנטומיה שלך, אתה עלול למצוא נוחות עמדות שונות. אתה יודע את הגוף הכי טוב, אז להתחיל בראש ומיקום עצמך שבו הוא הכי נוח לך. קח גם את האנטומיה של בן הזוג שלך. האם הפין שלו מתפתל כלפי מעלה, מטה או לצד? התאם כך שיהיה נוח.

עצור אם יש כאב

תן לבן זוגך לדעת אם אתה סובל מכאבים כדי שיוכל לצאת החוצה לאט.

אין שום תהילה לדחוף את עצמך עוד יותר רק כדי למלא את הצרכים שלו. אולי טחורים שלך צריך יותר זמן לרפא. אל תדחוף אותו. ישנן דרכים רבות אחרות להיות אינטימי בלי סקס אנאלי. אם הוא בן זוג אוהב, הוא יהיה סבלני עם ההתאוששות שלך. ואם הוא לא, אולי הגיע הזמן להמשיך הלאה. 

No Replies to "כאשר טחורים מפריעים למין אנאלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    41 − 35 =