איך גידול גברים הומואים עובד ואת הסיכונים המעורבים סקס לא מוגן | insightyv.com

איך גידול גברים הומואים עובד ואת הסיכונים המעורבים סקס לא מוגן

איך גידול גברים הומואים עובד ואת הסיכונים המעורבים סקס לא מוגן

גידול הוא מונח סלנג המשמש לתיאור תהליך של שפיכה בתוך גבר אחר במהלך יחסי מין אנאליים חשופים. זוהי פעילות בסיכון גבוה אשר מגדיל מאוד את הסיכויים להעברת או התקשרות HIV ו- STD אחרים כי זה לא כרוך בשימוש בקונדום. למעשה, הרבייה מתייחסת הן להיות על הקצה מקבל על סוף שפיכה של המשוואה המינית.

איזה גידול הוא תנאי גייז

ריבוי יכול להיות המכונה גם זריעה.

השימוש בביטויים מיניים כמו “לגדל אותי” או “אני רוצה לגדל אותך” נפוץ בכל סוגי מערכות היחסים, כולל קופצים עם אנשים אנונימיים או אנשים שאתה בקושי מכיר. זה חשוב עבור אנשים העוסקים הרבייה כדי לחפש שותף שהם יכולים לחוות רמה עמוקה של אמון, היכרות, ואת הכוונה עם, בדיוק כמו סקס הטרוסקסואלי.

היסטוריה של גידול

המילה גידול – או מגדלים – נורה לראשונה לתודעה המיינסטרים בפרובינסטאון, מסצ’וסטס, קהילה הומוסקסואלית. זו העיר ניו אינגלנד, “P- העיר”, ידוע בתור יעד חופשה הומו עבור הקהילה LGBTQ. מאז 1984, פרובינסטאון קיימה את פסטיבל שבוע הנשים בכל חודש אוקטובר, וזכתה למוניטין שלה כאירוע התרבות הלסבי הארוך ביותר באיזור. העיירה משתתפת באירועי תרבות רבים התומכים בקהילה ההומוסקסואלית, כגון Fantasia Fair, כנס שנתי המתמקד במגוון גיוון ומגדרי טרנסג’נדרים.

ב -2006 ביקשו בני זוג מאותו מין את הזכות להתחתן, ואוכלוסייה החלה לקרוא להם “מגדלים”. כמו כן דווח כי המונח משמש את ההומואים בהתייחסות לזוגות הטרוסקסואלים שיש להם פוטנציאל להרות, לרוב בדרך מתלוצצת או מזיקה. עם זאת, זה לא נחשב להיות שימוש סלנג נפוץ.

המונח גידול יש את מקומו בסלנג אחרים, גם – כמו בין זוגות הטרוסקסואלים שרוצים להביא ילדים לעומת אלה שאינם. זה גם שימש כדי להתייחס לסביות אשר לנקוט שיטות ביולוגיות שונות כדי להביא ילדים ביחד. למעשה, יש להשתמש במילה “מגדל” לתיאור הורים לסביים המשתתפים ברבייה, מעשה שחלק מהאנשים מאמינים שמנציח את הומונורמטיביות.

Homonormativity מטפל בבעיות בקהילה המוזרה, כגון זכויות יתר, קפיטליזם וסקסיזם. נושאים אלה משאירים כמות משמעותית של אנשים, שאינם חלק מהרגע, במקום של חופש מיני גדול יותר ושוויון. התרבות שלנו היא הטרונורמטיבית, אשר מניחה ומקדמת את המיקום כי להיות הטרוסקסואל הוא רק נורמלי וטבעי יש כיוון. Homonormativity אתגרים heteronormativity ומספק ייצוגים נוספים של אנשים קוויריים בחברה ובתקשורת.

יש גם בעיות עם אנשים באמצעות המונח “גזע” כדרך לשים למטה זוגות LGBT אשר מחפשים להרחיב את בני המשפחה שלהם, כגון “הם מתחילים להתרבות.” לפיכך, וריאציות של המילה “גזע” נמצאים לדיון בתוך ומחוץ לקהילות LGBTQ. בהתחשב במורכבותו, אין זה מפתיע שבמקומות מסוימים זה נחשב בלתי מתקבל על הדעת ואפילו טשטוש להשתמש במונח.

הסיכונים של גידול 

ישנם מספר תפקידים המעורבים במין הומוסקסואלי, בעיקר של היותם “למעלה” או “תחתית”. העליון הוא בדרך כלל אדם מבצע את החדירה הוא לעתים קרובות יותר אגרסיבי. מצד שני, תחתית הוא אדם על הקצה המקבל נוטה לכיוון תפקיד כנוע יותר.

זה לא משנה אם אתה העליון או התחתון, כמו החשיפה שלך ל- HIV ו STDs אחרים זהים כאשר אתה עוסק הרבייה. זה בדרך כלל בסדר ובטוח לעסוק בפעולה מינית הכרוכה בריבוי – כל עוד אתה נמצא במערכת יחסים סבירה לטווח ארוך עם מישהו שנבדק ואינו מסכן אותך. עם זאת, אם אתם עוסקים במין לא מוגן עם אדם זר (או מישהו בקושי מוכר לכם), אתם עלולים להיות בסיכון בהתאם להיסטוריה של האדם ולבריאותו. 

המרכז לבקרת מחלות מעמיד את האפשרות להגיע לאיידס מפני קיום יחסי מין לא מוגנים עם בן זוג נגוע על ידי יחסי מין אנאליים פתוחים בסביבות 138 התנהגות סיכון ל -10,000 חשיפות (או 0.0138%).

10,000 המכשירים לחשיפה מאפשרים לאנשים לשים את החשיפה שלהם בהקשר לסיכונים אחרים של HIV. בעוד מקבל HIV ניתן לרכוש על החשיפה הראשונה, זה נדיר. עם זאת, אתה צריך להגן על עצמך מפני האפשרות על ידי הפחתת הסיכונים שלך באמצעות שימוש בקונדום, מילה זכר, טיפולים אחרים. מין אנאלי לא מוגן נחשב לאחד הפעילויות המסוכנות ביותר למחלות המועברות במגע מיני בשל גורמים פיזיים ייחודיים בפי הטבעת, כמו עור עדין יותר וחוסר סיכה.

HIV הוא רק אחד הסיכונים הבריאותיים שם בחוץ. החדירה אנאלי גם מעמיד אותך בסיכון הרפס, HPV, הפטיטיס B, עגבת, chlamydia, ו זיבה. פי הטבעת היא סביבה פורייה שבה כלמידיה וזיבה יכולים לגדול. כדי להגן על עצמך, חשוב לעסוק במין בטוח.

No Replies to "איך גידול גברים הומואים עובד ואת הסיכונים המעורבים סקס לא מוגן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 38 = 42