ראיון עם כרמן מתוך המילה L – insightyv.com

ראיון עם כרמן מתוך המילה L

שרה Shahi היה אורח הכבוד של וולף Video Party בבוסטון כדי לחגוג את NCAA 2006 נשים בכדורסל Final Four. המסיבה היתה מדהימה, בהופעות של שרה שאה ושריל סופו. היו לי כמה דקות לדבר עם שרה שאהי על תפקידה כרמן L Word וכיצד היא מרגישה כלפי תרבות לסבית. כמו כן, לבדוק את התמונות של שרה Shahi, שריל סוופס וכל שאר הנשים אשר ארזו מועדון קפה בבוסטון למסיבה.

Kathy Belge: איך הרגשת לגבי מה שקרה לדמות שלך בסוף העונה השלישית?
שרה שאהי: הרגשתי נהדר בקשר לזה. אני מרגישה שזה היה בלתי צפוי אשר בתור שחקנית אני נהנה לשחק דברים שאנשים אחרים לא לחזות.

K: חשבת שזה היה בלתי צפוי?
S עידו. אני חושב שיש הרבה אנשים שם בחוץ שרצו באמת שיין כרמן להיות ביחד וחשבתי הכימיה שלהם עבד. אבל זה תמיד מעניין כאשר הדברים לא עובדים כמו שאתה רוצה אותם. גם Ilene (Chaiken) ואני דנו בזה, אז זה לא היה הפתעה גדולה לי.

דיברנו על זה כבר זמן מה שהוא נשען על זה. הדבר השני על זה כל כך גדול הוא שזה כל כך פתוח. אז, אני סקרן לגלות, בדיוק כמו כולם. אני גם פתוח למה שקורה אחר כך.

K: חוזר כאשר הפעלת לראשונה. איך זה להצטרף לגבס שבו כולם כבר מלוכדות?
S הדבר הטוב הוא שהבנות ברובן נהדרות.

אני לא סוג ללכת על סט באופן אוטומטי להניח שאנחנו עכשיו חברים הכי טובים. יש לי גבולות טובים. אני הולכת לעבודה ואני עושה את העבודה שלי לאט לאט הבנות הכירו אותי ואני הכרתי אותם, הכל אורגני כמו שכולנו התחלנו להסתובב ולהיות חברים. הבנות הכירו זו את זו שנה לפני שנכנסתי.

הייתי הילד החדש ברחוב. אבל זה היה קל. כנשים וכאנשים, אנחנו מלוכדות ואנחנו באמת הסתדרנו.

K: מה למדת על תרבות לסבית על-ידי עובד על המופע?
S הדבר היחיד שאני תמיד אומר שוב ושוב ואני אומר את זה עד היום שאני מת הוא “מה F ** k הוא עניין גדול? תשאיר אותם לבד.” אתה יודע למה אני מתכוונת? ככל שאני לומד יותר על זה, ככל שאני יודע שזה בדיוק כמו אנשים ישר. יש לך את אותן בעיות. יש לך את אותן בעיות במערכות היחסים שלך, כשמדובר במין, כשמדובר במונוגמיה, כשמדובר בילדים. זה בדיוק כמו כולם. אז למה הם צריכים להיות כל כך הרבה תשומת לב עליהם? אני לא מבין את זה. זה תמיד מבולבל לי ואני תמיד כל כך מתרגז. מה F ** k הוא עניין גדול?

K: שמעתי שמועה שאתה לא הולך להיות בחזרה או לפחות שיש לך כמה טייסים אחרים הולכים.
S עידו. בתור שחקנית זה תמיד טוב להרחיב את התפקידים שלך לשקוע השיניים לתוך דברים אחרים. אבל אני לא מאמין שהכתם שלי על L Word הוא סיים למדי. יהיה עליך לדבר עם אילנה [צ’יקן] על כך, אז אל תצטט אותי. אני צריך, כמו כולם, לחכות ולראות מה קורה.

K: מה עוד יש לך בעבודות?
S עשיתי שישה פרקים של מופע שנקרא מורים עבור NBC כי הוא משודר עכשיו.

ואז יש לי רק טייס בשביל פוקס שבו אני משחקת עורך דין. זה נקרא נְזִיקִין. אז נראה.

No Replies to "ראיון עם כרמן מתוך המילה L"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.