איך לפגוש מישהו כאשר אתה HIV חיובי

איך לפגוש מישהו כאשר אתה HIV חיובי

דייטינג הוא עסק מהנה אבל כמו בכל נושא אחר עליך להיות זהיר לגבי דברים רבים. הכלל החשוב ביותר הוא להגן על עצמך בכל דרך, לא רק פיזית אלא גם מבחינה רגשית גם כן. אנחנו רגילים לחשוב כי כמה פרטים כמו להיות HIV חיובי יכול לעשות הבדל גדול היכרויות, אבל זה לא כל כך נכון. יש הרבה דיונים שאנחנו יכולים לקבל על רגשות, במיוחד אם אתה HIV חיובי ואתה מחפש מערכת יחסים רצינית.

בוא נדבר על זה 

הקורא שלח לנו את השאלה על איך תאריך עם HIV.

ש: לפני שנה בדקתי חיובי ל- HIV. כמעט כל מי שאני פוגש עם HIV משתמש בו כתירוץ לישון. האם יש לך עצה על איך אני יכול לפגוש אחרים עם HIV שיכולים באמת רוצה מערכת יחסים רצינית או שאני פשוט צוחק על עצמי?

א: נסו לא לחשוב על מעמדכם כסיבה לסכנות שלכם. דייטינג, פוז או לא, זה לא קל. גברים הם יצורים מטורפים לפעמים. תמצאו כי היכרויות עם HI הוא זהה בלי זה. חלק overcomit או לא להתחייב בכלל. המפתח הוא למצוא מישהו בין לבין.

מפגשי הכרויות אונליין

ללא שם: מיד, אני תוהה היכן אתה מחפש אהבה. נשמע כאילו אתה צריך לשנות את הנוף. למרבה הצער רוב אתרי היכרויות ואפליקציות נוטים להגדיר HIv הצידה, אבל לנסות לחפש "היכרויות חיוביות hiv" ו טון של אתרים מוקפץ היכרויות poz. שני אתרים בולטים הם PozPersonals על שפעם של המשאבים הפוזיים-חיוביים וסביבתה השלילית-וכוללת HIVpassions כי זה יותר של רשת חברתית מאשר אתר היכרויות מסורתי - וזה בחינם!

היכרויות

כמו כן, לשמור את האפשרויות פתוחות. הסטטוס שלך אינו מגדיר מי אתה, וזה לא מכתב ארגמן אתה חושב שזה. לא כל החבר 'ה שלילית מתנגדים היכרויות מישהו חיובי. כיום יש הבנה גדולה יותר של האיידס והפחד ממנו פחות פרנואידי ממה שהיה פעם.

הכרויות לא מקוון

אתה לא צריך ללבוש את המעמד שלך כמו חותמת על המצח שלך.

הצג את מי שאתה כאדם ותן למישהו להכיר אותך מעבר לסטטוס שלך. צא החוצה ולהיות מתפשר על מה שאתה מחפש. וכשאני אומר "שם בחוץ", אני מתכוון להתחיל לעסוק בפעילויות שמעניינות אותך. אתה אף פעם לא יודע מי אתה יכול להיתקל בכיתה האמנות שלך, בקבוצת תמיכה, במהלך סדנת תיאטרון, תוך התנדבות, או על המשחקים שלך בפורום...

Dating-poz או לא הוא פגע או לפספס, אבל אתה מגדיל את הסיכויים שלך על ידי להיות פרואקטיבית מתמשך. לא רק לחכות למישהו למצוא אותך וללכת למצוא מישהו גם כן.  

תחשוב על זה: האישיות שלך לא השתנה, אתה עדיין אותו אדם. אנשים אחרים יבחינו בכך. HIV אינו מגדיר אותך כאדם, זכור תמיד את זה. יש תאריכים גדולים! 

No Replies to "איך לפגוש מישהו כאשר אתה HIV חיובי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 5