מה צריך Femme לדעת על סקס על סקס? – insightyv.com

מה צריך Femme לדעת על סקס על סקס?

שְׁאֵלָה: מה צריך femme יודע על רצועה על סקס?

אני פאם צעירה וחסרת ניסיון, ויש לי שאלה בקשר לסקס – על סקס. אף-על-פי שקיימתי יחסי מין עם נשים לפני כן, הוא מעולם לא היה קשור לרצועה. אני כבר מדבר עם זה חתיך ואני באמת לתוך אותה. כשאני אחזור חזרה בחודש הבא אנחנו הולכים להיפגש ולמקרה שאנחנו מתחברים, אני לא רוצה להיראות כמו אידיוט. כבר שאלתי אותה אם היא משתמשת ברצועה ויודעת שהיא עושה. כך…

מה צריך femme יודע על רצועה על סקס? זה אולי נשמע בורים באמת, אבל …. הם רק עמדות מסוימות אפשרי? אני צריך להגיד לה שמעולם לא קיימתי יחסי מין עם רצועה?

פנטזיה של פאם

תשובה:

פאם היקרה,

שאלות גדולות! ישנם מאמרים רבים ועצות עבור הרצועה על הלובש, אבל לא הרבה עצות עבור שותף פתוח כך שהיא יודעת למה לצפות בפעם הראשונה שלה קיום יחסי מין עם בן זוג לובש דילדו או רצועה על.

קודם כל, כן, כן, אמרי לה שמעולם לא קיבלת סקס על סקס. זה לא דבר להתבייש וזה יאפשר לה לדעת איך להמשיך איתך. אם אתה מתוח על זה, זה בסדר. תגיד לה ולבקש ממנה ללכת לאט ולהיות סבלני איתך. אם יש לה יותר מדילד אחד, היא עשויה לבחור אחד קטן יותר בפעם הראשונה שלך עד שתגלו את שתי הגודל שאתם הכי אוהבים.

לגבי איך להתכונן, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להתכונן לחוויה היא להתעורר.

לבלות הרבה זמן עם אותה עושה, להתעסק, מדבר סקסי. מה שזה לא יהיה זה מקבל את המיצים זורמים.

תביא קצת סיכה. אם אינכם רגילים לקיים יחסי מין חודרים, סיכה קטנה יכולה לעבור דרך ארוכה. לא משנה אם אתה מגורה או לא, מקבל lubed יעזור שקופית דילדו קל יותר יעזור להפוך את החוויה מהנה יותר עבורך.

באשר לתפקידים, בפעם הראשונה שלך, הייתי מציע להניח על הגב שלך עם הרגליים פשוקות. אתה יכול לקבל את הברכיים כפופות (כרית תחת הגב התחתון שלך עשוי להרגיש נוח) או ישר, אשר אי פעם מרגיש יותר נוח. מיקום זה מאפשר קשר עין אל העין ואתה יכול לתקשר עם השותף שלך אם משהו מרגיש טוב או לא. ברגע שאתה נכנס לקצב, להעביר את הירכיים שלך לפגוש אותה במה אי פעם מרגיש טוב לך. כאשר אתה הופך להיות יותר נוח עם סקס דילדו ועם השותף שלך, אתה יכול להתנסות עם תפקידים אחרים.

אה, ורק בגלל שאתה הפאם, זה לא אומר שאתה צריך תמיד להיות שותף פתוח ברצועה על סקס. אם לשניכם יש אינטרס, החלפת זה יכול להיות הרבה כיף.

No Replies to "מה צריך Femme לדעת על סקס על סקס?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.