להפסיק לבזבז את האורגזים שלך ולנסות Edging – insightyv.com

להפסיק לבזבז את האורגזים שלך ולנסות Edging

טכניקה הנקראת ‘Edging’ היא דרך מרגשת לשבור עם הנורמה המינית ולהגביר את ההתרגשות שלך במהלך אוננות או סקס עם בן זוג. בהתאם ריסון עצמי שלך להתמקד, edging יכול supercharge אפילו שגרתית ביותר סקס הומו. כמו יתרון נוסף, לאורך זמן edging מסייע להאריך אורגזמות ו שפיכה עבור אפשרויות אפילו יותר.

מה זה אדג’ינג??

ככה זה עובד. במילים פשוטות, על ידי קצוות, אתה או השותף שלך להאריך שפיכה ואורגזמה על ידי הבאת עצמכם ל ‘קצה’ של שפיכה (או הרגע ממש לפני שאתה ‘בהצטיינות’) ולאחר מכן לגבות עד התחושה לשחרר הולך משם.

ברגע שתרגיע קצת, התהליך חוזר על עצמו עד שלא אתה ולא השותף שלך יכולים לעמוד בפני הפיתוי לעזוב סוף סוף.

למה אתה רוצה קצה?

יש אומרים שפשוט עוזר “להעמיק את הקשר שלך, או תגובה מינית של מישהו אחר.” על ידי אחיזה, אתה לומד איך הגוף שלך מגיב לגירויים מיניים מסוימים להשיג שליטה טובה יותר כאשר אתה שפיכה. זה מועיל במיוחד אם אתה רוצה להימשך עוד להאריך את המין עם עצמך או שותף.

אחרים מוצאים הנאה בדיסציפלינה שנדרשת לקצה. מבחינה פיזית, הגוף שלנו עושה את ejaculating, אבל עד כמה שאנחנו יודעים זה המוח שלנו אשר מפעילה אורגזמות. Edging הרכבת את המוח כדי להישאר ממוקד כאשר הפיתוי הוא הגדול ביותר כדי לשפוך. רבים מאמינים על ידי הארכת התחושה ולכן שפיכה, החוויה האורגזמית מתגברת באופן אקספוננציאלי.

לעתים קרובות מה קורה במהלך הקצוות היא השפעה מורכבת של הנאה.

הנאה מגדילה את הזמן שאתה מקבל יותר פעמים במהלך פגישה עם השותף שלך (או את עצמך). כמו יתרון נוסף עבור שותפים כמו ‘כוח לשחק’, Edging יכול לשמש או לשלוט או להגיש. שותפים לתוך כוח קשה או משחק מזדמנים יכולים להעמיק את הקשר שלהם על ידי לקיחת שליטה או ויתור על השליטה כאשר אחרים ejaculates.

במילים אחרות, הקצוות הם תרופה למין משעמם וטיול שגרתי בשק.

לחינוך מיני?

כנ”ל לגבי בן זוג. על ידי הקצאת השותף שלך (או לתת לו יתרון לך), אתה מקבל תובנה טובה מה הוא אוהב להיות מענג, מה התחושות משגע אותו, ואילו טכניקות הן מתגעגע. אתה גם לגלות דרכים חדשות לחקור בחדר השינה – יחד. תחשוב על זיוף כמו חינוך סנסורי overdrive.

איך אתה יודע מתי הוא בקצה?

Edging הוא על כל נותן את הגוף של השותף לדבר בשבילו. אנו מכירים את גבולותינו המיניים באמצעות התחושה, אך הקצה של השותף שלנו אינו מובן מאליו. אז, איך אתה יכול לדעת מתי הוא עומד בהצטיינות?

מיניות מדריך Cory Silverberg מספק הסבר נהדר על התהליך של ‘תגובה מינית גברית’ ו debunks כמה מיתוסים בזמן שהוא על זה. קורי מזכירה לנו שמה שאנחנו רואים יוצא מפין של מישהו אינו זהה לאורגזמה. הוא מסביר:

“יש עדיין מידע שגוי על התגובה המינית הגברית, אנשים מופתעים לעתים קרובות לגלות כי שפיכה ואורגזמה אצל גברים הם למעשה שני אירועים נפרדים: שפיכה היא אירוע פיזיולוגי, דבר שבאופן כללי ניתן לצפות בו, בעוד שהאורגזמה נתפסת ניסיון, אשר יכול או לא יכול להיות משהו שאתה יכול ‘לראות’. “

זה צריך להיות ברור כבר עכשיו כי הקצוות הן פעילות גופנית וחוויה של הגוף.

התמקדות באחד משפר את האחר. נסה את זה בפעם הבאה שאתה אונן או לשחק עם שותף, אבל זכור להיות סבלני עם התהליך. Edging הוא משחק איטי כי הוא שווה את התוצאה.

No Replies to "להפסיק לבזבז את האורגזים שלך ולנסות Edging"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.