סקס הומוסקסואלי ייעוץ: DOS ו Don’ts של משדלת

סקס הומוסקסואלי ייעוץ: DOS ו Don'ts של משדלת

מערכות יחסים אינן על המכ"ם של כולם. וגם אם הם, בחורים רבים נשארים פתוחים כדי משדלת על השביל לכל מה שהם מחפשים. מפגש חבר 'ה עבור כיף אקראי יכול להיות דבר נפלא או אסון מוחלט בהתאם למה שאתה עושה לפני, במהלך ואחרי משדלת.

בפעם הבאה שאתה מתכנן לפגוש מישהו, לעבור על רשימה זו של לעשות ו dont כדי למנוע אסון מוחלט. בפעם הראשונה או מתובל המארח, יש משהו ללמוד עבור כולם.

תהיה עצמך

ברוב המקרים, יש רק כמה שניות כדי לסגור את העסקה. מילה אחת שגויה או מהלך מחפיר ואווילי יכול בקלות להרוג את האווירה ... או כך זה נראה. המציאות היא, קיצור של נעליו על האש, לא הרבה שאתה אומר או לעשות יכבה אותו אם הוא לתוך לך. אתה גם תייבש אתו או לא, והמבוכה עלולה להיות מה שהוא נמשך אליו. עוד מציאות מטורפת היא שרוב ההומואים יוצאים מהרחם ומחכים שמישהו יבחר אותנו במקום להיפך. השתמש בזה לטובתך. ללא שם: מי אתה, ללא שם: מה אתה נראה, אך חלקה או מביך האישיות שלך, לראות את המצב כמו הבחירה שלך ואת ההזדמנות שלך, לא שלו. כאשר אתה האמיתי אתה להתמקד משמרות ממה שאתה חושב שאתה עושה לא בסדר אם אם הוא מה שאתה באמת רוצה.

אל תגזים

אם אתה מקוון ותבע את הסרט אנקונדה היה מבוסס על מקל האהבה שלך אבל הנכסים שלך הם יותר כמו נחש גן, אתה רק נראה כמו מטומטם בסופו של דבר.

היו כנים! אם לא נשבר זיעה מאז כיתה 6 כיתה כושר, אתה כנראה לא אתלטי. כמו כן, רוב הסיכויים שאתה לא "רק מחפש חברים" אם אתה שיוט לפגישה במשך שעה. רובנו לא שוכבים בכוונה; זה פשוט יותר על האגו לנסות ולחזות מה חבר 'ה אחרים רוצים.

זה לא נדיר לנסות לקרוא את דעתם ולהציג את עצמנו כדברים שאנחנו לא. אבל, אנחנו בטוחים ביותר כאשר אנו ישירים וישירים. עדיף להיות מראש, לומר בדיוק מה שאתה מחפש, ולשמור בדיוק מי אתה.

אין לך ציפיות

אין לבלבל את הציפיות בביטחון. הציפיות הן תקוות שווא שלעתים קרובות מובילות לאכזבות. ציפיות בדרך שלך להתחבר יכול להיות פיאסקו. הדמיון שלנו הוא דברים נפלאים אבל יכול להוביל אותנו מטרד כאשר אנו מתחילים ליצור תרחישים לפני שהם קורים. אתה לא מגדת עתידות ולא תוכל לנבא איך הדברים יירדו, אז למה לבנות את זה? הימנע חרטה על ידי כניסה למצב עם ראש פתוח. זה מעמיד אותך במצב טוב יותר כדי להתאים את הפוטנציאל מכשולים או הצלחות.

תעשה חיים

לכי עם הרעיון שאתה שם כדי שיהיה כיף, לא להזמין אותו לחג ההודיה או לנשף. למרות hookups יכול להיות, לעתים נדירות הם הבסיס של מערכת יחסים ארוכת טווח. גם אם אתה חושב הבחור הוא הדבר הטוב ביותר אי פעם, רק בעתיד יגיד אם הקשר הוא תאווה או אהבה.

שאל את ההיסטוריה שלו סקס

היי, היית נותן זר את המפתחות למכונית שלך ואומר לו לעשות מה שהוא רוצה עם זה, רק להחזיר אותו בכל פעם שהוא גמור?

אין סיכוי! רוב הסיכויים שאתה צוחק בקול רם על הרעיון של הסיכון שלך פרמיית הביטוח, תחבורה שלך וכל ההשלכות האחרות על מישהו שאתה פשוט נפגשו. אז למה לקחת את הסיכון עם סקס? לפחות אתה יכול לקבל עוד מכונית אם משהו השתבש, אבל הגוף שלנו הם עד החכירה פג. שאל אותו אם הוא מתחבר לעתים קרובות או אם הוא לתוך חשוף. קח איתך קונדומים ולראות אם יש לו כמה משלו. גם פסיכולוג הפוך קטן עובד כאן. שאל אם הוא אוהב את זה גלם. זה גס אבל מגיע לעניין. רוב הסיכויים שהוא לא יודע אם אתה מבקש להרגיש אותו או אם אתה לתוך זה, אז התשובה היא כנה סביר.

לא מרגיש בושה

אין במה להתבייש. אתה יודע מה אתה אוהב ואתה (אני מקווה) יודע את הגוף ואת עצמי מספיק טוב כדי לשמור על זה בטוח ועדיין ליהנות.

למד מהניסיון. לראות אם זה נכון או לא כל כך נהדר בשבילך. בושה ואשמה אינם עושים דבר מלבד להסיח את דעתך ממסע תמידי זה שאתה לוקח כדי להבין מי אתה באמת. במקום זאת, לקחת את הזמן ואת הניסיון להכיר את עצמך, מה אתה אוהב ולא אוהב. אין צורך בהסברים או בהצדקות. הגן על עצמך תחילה, כי לא לכל אחד יש עניין לשמור על בטחונך. ואז להחליט אם משדלת הוא בשבילך - פעם, מדי פעם, כל הזמן או בכלל לא.

No Replies to "סקס הומוסקסואלי ייעוץ: DOS ו Don'ts של משדלת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    60 − 51 =