מצא ברים גייז איפה שאתה עם Clubfly – insightyv.com

מצא ברים גייז איפה שאתה עם Clubfly

מציאת סרגל הומואים או לסביות היה פעם אתגר כאשר היית נוסע בעיר לא מוכרת. עכשיו אתה יכול לשכוח את ספר הטלפונים של המלון – אשר כנראה לא יספר לך כל מה שאתה רוצה לדעת בכל מקרה – להיכנס למועדון Clubfly.com במקום. היכרות עם המקומיים הומוסקסואליים היא יותר לניהול ופחות של משחק ניחוש עם מפות קל לשימוש של Google Clubfly, מפוזרים עם סמלים הבחור ואת הנערה ייעוד הומואים לסביות הומואים או לסביות.

מה זה קלאבפליי?? 

Clubfly הוא מבוסס גוגל מבוססי גיי בר-ו-מועדון מוצא עם כיוון ויזואלי קל לנווט. זה משתמש אינטראקטיבי. 

סקירה שלי

Clubfly הוא בדרכו להפוך “סימניה” הדף עבור מטיילים הומו, או על הברלי שמוצא את עצמו יושב בבית, משועמם. הוא מציע מפה קל לקריאה ברחבי העיר, כך שתוכל להגיע לאן אתה רוצה ללכת. משתמשים יכולים להוסיף מקומות מועדפים שלהם על המפה, כמו גם ביקורות בר גישה וגרפיקה.

חוויית המשתמש שלי מידלדלה במהירות, אבל כאשר החיפוש של הסורגים בעיר המקומית הסמוכה החזיר תוצאות דלות. Clubfly עדיין בבדיקת ביתא, לכן אני מקווה שהרישומים השלמים הם תוצר של אתר צעיר ולא סימן לספרייה תלויית משתמש. האתר אינו גובה מקומות להכללה ברישומים, כך שקצת חריצות ומאמץ צריכים לגבש בקלות את היקף התוצאות. 

יתרונות Clubfly 

ניווט ברחבי האתר הוא משב רוח, ויש לו מראה מקצועי.

Clubfly מספק גם כיוונים אל וממקומות. החשוב מכל, הוא מספק ביקורות ותמונות אז אתה לא צריך לנסוע לבר רק כדי לגלות שזה חזה או לא בדיוק מה שחיפשת. 

חסרונות Clubfly

האתר עדיין נמצא בגרסת ביטא, וזו יכולה להיות בעיה ב- iOS 10 ב- iPhones וב- iPad, למרות שזה עבד בסדר גמור במחשב הנייד שלי.

Apple דיווחה כי השיקה תיקון עבור בעיות iOS 10 / ביטא שלה באוגוסט 2016. אם אתה נתקל בבעיות עם האתר ב- iPhone שלך, הורד את התיקון ונסה את Clubfly. 

למרות שחלק הרישומים אינם מלאים, זה בעיקר במקרה עם ערים קטנות ועיירות. המשך לבדוק שוב עם הוספת סרגלים חדשים. אם הבעלים שלו לא נותנים לו להתנדנד ולעבוד ברזל החוצה את kinks, זה יהיה אתר נהדר. 

בשורה התחתונה 

זה מובן כי hotspots פופולרי פופולרי יש רישומים יסודיים יותר, אבל גברים הומואים יש את הזמן הכי קשה למצוא מקומות הומו בערים קטנות. התמקדות באנדרדוג תניב חוויית משתמש טובה יותר עבור Clubfly, במיוחד עבור מטיילים שאין להם ברירה אלא להשתתף בפגישה העסקית בגוסט טאון, מישיגן או מי רוצה ללכת, איווה.

Clubfly יהיה בר הגאה מוצא של בחירה כאשר האתר שלה מאוכלס טוב יותר. המראה והתחושה המקצועית שלו מעניקים אמון בסקירות המועדון ובדיוק של המיקומים המפורטים. מיפוי המקומות החוצה הוא חוסך זמן מובהק פלוס עבור המועדון דיסקרטי קבוע.

No Replies to "מצא ברים גייז איפה שאתה עם Clubfly"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.