עזור לי עם החבר שלי Closeted

עזור לי עם החבר שלי Closeted

מונה היקרה,

אני מתקשה עם מצב ומי עדיף לפנות אלייך?

הנה העסקה: אני רואה בחור כבר כחודשיים. אנחנו יוצאים לארוחת ערב, לבלות, לדבר, טקסט, הודעות מיידיות. תקשורת טובה למדי. רגע אחד הוא מדבר כאילו אני שלו, הנשימה הבאה הוא מדבר על העובדה שהוא לא מוכן לקשר אמיתי. שנינו עובדים בתחומים שונים, אבל רואים כל הזמן בעבודה כל הזמן. הוא חובש ואני קצין ביטחון בבית החולים שהוא התקשר איתו. כשהוא רואה אותי בעבודה, בתנאי שאף אחד לא בסביבה, הוא מתנהג כאילו הוא החבר שלי, אני הכל שלו! כשאנחנו בחוץ, הוא מתנהג באותה צורה. אבל כשמדובר בשיחה עמוקה על היחסים שלנו, הוא אומר שהוא לא מוכן לשום דבר רשמי. אנחנו לא שוכבים יחד או משהו, אבל אנחנו עדיין קרובים מאוד.

אני באמת יודע שאני נופל עליו, ורוב הזמן הוא נראה כך גם. מה קורה פה? אחת מעדן של מידע שעשוי להיות מועיל הוא שהוא לא בחוץ ואני. אני בסדר איתו שהוא לא היה בחוץ ולעולם לא יעשה שום דבר כדי לסכן את זה. האם הוא פשוט אומר שהוא לא רוצה שום דבר רציני, כי הוא לא רוצה לצאת החוצה או שאני פשוט מבזבז את הזמן שלי על "מערכת היחסים"?

טוב י,

אני מסכים: מה מקום טוב יותר לפנות לכל הצרכים שלך חיים חיים הומו מאשר כאן ב Gay Life on About.com?

אבל מספיק פקיקה ... על הבעיה שלך. מה משחק בחוץ שלך "מערכת יחסים" כרגע היא די שכיחה עבור זוגות מעורבים שבו אחד הומו הוא בחוץ והשני הוא רק לראות סדק בדלת הארון.

מה שנראה כמו חוסר עקביות מצדו הוא באמת ביטוי של הרגשות המעורבים שהוא מפעיל רפש בראשו. זה לא שהוא אדיש; אלה חייו כגבר הומוסקסואלי - חיים שעדיין לא הבין במלואם. יש בחורים בחוץ ויודעים את זה ברגע שהם מסתכלים על האורות בחדר הלידה. חבר 'ה אחרים פשוט יודעים משהו הוא "שונה" וגם לא יכול או לא להבין את זה עד מאוחר יותר בגיל.

ברגע שהפצצה ההומואית יורדת, מה שיש לה, הבחור שלך חייב לבטל את כל המחשבות הטרו-מתוכננות מראש שהצטברו בראשו. וכמו בחורים לתקן את הכביש, הוא צריך לפשוט את שכבות הטרו עבות כדי להניח מסגרת הומוסקסואלית חדשה. הוא מתלבט כי הוא מנסה לשבור את הישן ולהציג את החיים החדשים הלא מוכרים והלא בטוחים.

המחשבה על היציאה החוצה היא מכריע מספיק בשבילו עכשיו, שלא לדבר על השיחה שלך על יחסים אהבת הומו נצחית. כאשר אתה חושב מערכות יחסים כמו גבר הומו בחוץ, אתה מדמיין את מחויבות שלך שמח ומאושר. כאשר הוא חושב על מערכות יחסים כעל שוכן בארון, הוא חושב על שניכם מחזיקים ידיים בהיכרות ציבורית והורה וכל תקני היחסים האחרים שידרשו אותו לצאת, אולי בטרם עת.

ואיך הוא יכול להתחייב לציפיות כאלה, כשהוא אפילו לא מרגיש בנוח להיות בחוץ? עקוב אחריי?

הנה מה שאתה עושה:

  • לשים על החניה לחנות. תהנה לבזבז את הזמן איתו ולשחרר את היחסים לדבר עכשיו.
  • להיות פתוח על איך אתה מרגיש ולתת לו לדעת שאתה מוכן לקחת את הזמן שלך חיבור.
  • שאל אותו לתקשר כאשר הוא מרגיש המום או כאשר הוא חושב שאתה נע מהר מדי.
  • אמרת לי, עכשיו תגיד לו שלעולם לא תצא ממנו בכוונה, אבל אתה רוצה מערכת יחסים בשלב כלשהו בעתיד.

זוגות עם רמות שונות של outness קשה לשמור ולקחת תקשורת מתמדת. סיבה אחת היא שאתה לא יכול לנבא כאשר מישהו מוכן לחלוטין לצאת. מערכות היחסים המוצלחות ביותר הן אלה אשר לרתום תקשורת מתמדת ופתיחות למרחב הנוכחי של כל שותף. לדבר איתו, להרגיע אותו, להאמין הרגשות שלך ולהיות סבלני כמו היחסים שלך גדל. היחסים הרופפים שלך עשויים להמשיך לטבול לתוך חורים סיר מקרקש, אבל הם יסתפק כשהוא (ואתה) להיות יותר נוח ופתוח על הציפיות שלך.

שלך מהארון,
מונה

גירוד עוד מונה בחיים שלך? הנה עוד אהבה וייעוץ היחסים.

No Replies to "עזור לי עם החבר שלי Closeted"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 + = 26