האם נשים Butch באמת רוצה להיות גברים? | insightyv.com

האם נשים Butch באמת רוצה להיות גברים?

האם נשים Butch באמת רוצה להיות גברים?

כאישה הומו, הנה שאלה שאני שואלת הרבה, “למה נשים בוטש תמיד מתנהג כמו גברים?” או את זה, “האם נשים לגרד רוצה בסתר להיות גברים?” ביגי השני הוא, “למה שמישהו רוצה לחקות גבר כאשר הם נולדו אישה?”

מה שבאתי לגלות במשך השנים הוא שבקהילה הלסבית יש הרבה בורות (ולעיתים קרובות חוסר סובלנות) לגבי אותם אנשים המעוניינים לחקור את הצד הגברי יותר של עצמם.

הומופוביה

אני לא לגמרי בטוח איפה כל בורות ובלבול מגיע, אבל הניחוש שלי נובעת הומופוביה מופנמת, אנשים מודאגים איך הומואים ולסביות להסתכל על העולם החיצון. אין זה מפתיע, כי אותם אנשים מאוד שיש להם בעיה עם נשים עם חממה, יש גם בעיה עם האופן שבו גברים הומוסקסואלים הומואים מיוצגים בתקשורת.

אבל האמת היא שהייצוגים האלה (בין אם הם גברים או נשים) הם רק חלק ממגוון מי שאנחנו כחברים בקהילת הלהט”ב.

הנה משהו שיש לקחת בחשבון. אחת החברות הכי טובות שלי היא אישה סטרילית בעלת מראה קטלני. לעתים קרובות היא טועה לסביות, במיוחד כשהיא מסתובבת איתי. היא מודעת מאוד איך היא מציגה את עצמה לעולם וכיצד אנשים רבים תופסים אותה. מה שהיא אומרת זה ההופעה שלה קשור לגידול בחווה שבה סרבלים היו הנורמה.

היא יכולה להיות צודקת, אבל אז שוב, אחותה גדלה באותה חווה, והיא נשית מאוד.

הבעת מין

אני חושב שזה חשוב מאוד להכיר בכך שלכולנו יש יסודות של גברי ונשי בתוכנו, לא משנה מה הנטייה המינית שלנו. בדיוק כמו שיש סולם קינסי של נטייה מינית, אשר עובר על ספקטרום, יש מידה של ביטוי מגדרי.

דעתי היא כי להיות bech, femme, או איפשהו בין הוא תכונה מולדת, כמו נטייה מינית. באופן אישי, הייתי tomboy הארדקור גדל ואהב ההלבשה כמו אנני אוקלי, אקדח נרתיק וכל. מעולם לא אהבתי ללבוש שמלות או לשחק בבובות. אפילו כשנכנסתי לגיל העשרה שלי, במקום לקנות בגדים בשבת, העדפתי לנסוע ברכיבה על סוסים ולבלות את זמני אחר כך באסם שאכיל את הסוסים. כל ההתנהגות הזאת התרחשה זמן רב לפני שהיה לי מושג מה זה להיות לסבית. לא בחרתי להיות ככה, זה פשוט מי שנולדתי.

גודל אחד אינו מתאים לכל

כמה butches אוהב לעבוד על מכוניות, לצפות בכדורגל, ולקחת על עצמו פרויקטים נגרות ברחבי הבית. אחרים לא. כמה femmes אוהבים לעבוד על מכוניות, לצפות בכדורגל, ולקחת על עצמו פרויקטים נגרות ברחבי הבית. כל מה שאתה צריך לעשות זה להדליק את הטלוויזיה שלך ולהביט אלן degeneres ואשתו פורשיה דה רוסי להבין על מה אני מדבר. אלן, בוץ’ למראה, ופורשיה, תמצית הנשיות – הן לסביות.

אז בואו נעשה את זה ישר. Butches הן נשים אשר פשוט מרגישים בנוח להביע את הצד הגברי של עצמם. הם לא רוצים להיות גברים.

אנשים שנולדו נשים ורוצים להיות גברים נקראים טרנסקסואלים. 

No Replies to "האם נשים Butch באמת רוצה להיות גברים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    65 − 55 =