איך זה להיות Bi- סקרן ומה האמצעים המשיכה המינית

איך זה להיות Bi- סקרן ומה האמצעים המשיכה המינית

הביטוי "דו-סקרני" מתייחס לאנשים המעוניינים בחוויה מינית של אותו מין, ללא בהכרח לתיוג הנטייה המינית שלהם כמין דו-מיני.

להיות דו-מיניים או דו-סקרנים זה דבר מושלם בהחלט להיות. יש נשים שחשבו שהן לסביות שפתאום מצאו את עצמן מבולבלות ונמשכות לגבר. בנוסף, יש נשים שחשבו שהן ישרות, ואז מצאו את עצמן מבולבלות ונמשכות לאישה אחרת בהמשך הדרך.

נשים אשר להסתבך במצבים אלה לעתים קרובות לא יודע איך לתייג את עצמם, ואמר כי הם דו סקרן היא דרך לקשור את כל זה ביחד.

מה זה אומר להיות "Bi- סקרן"

אנשים בעלי עניין בביסקסואליות, או חושדים שהם עשויים להיות דו-מיניים עצמם, נחשבים לעתים קרובות דו-סקרניים. בדרך כלל, זהו שלב שבו מישהו אינו בטוח במיניות שלהם ואינו מסווג את עצמו ביסקסואלי - אלא מכנה את עצמו דו סקרן כדרך לחקור את סקרנותם סביב הביסקסואליות האפשרית שלהם, שינוי באוריינטציה המינית, ומשיכה אחרת לאותה מטרה מִין.

מישהו יכול להיות סקרן דו-רצון או ברצון. אולי יש משיכה אינטנסיבית או קלה לאותו מין שהוא מבוקש או לא רצוי. האטרקציה יכולה להיות לשם הנאה מינית או ניסויים טהורים וגילוי עצמי. אפשר לתאר את עצמם דו-סקרניים אם הם תוהים איך זה לקיים יחסי מין (או חוויות אינטימיות אחרות) עם אישה אחרת, גם אם הם נשואים, יש להם בן זוג או רואים את עצמם ישר או עליז.

סקרנות בי יכולה להתרחש בכל גיל ושלב של החיים. זה שכיח יותר מכפי שאפשר לחשוב על חוויה של עוררות באותו מין, והסקרנות לא יכולה להתרגש לניסיון אמיתי, אבל יכולה להוות את עצמה למחשבות, לחזיונות ו / או לחלומות בהקיץ על בחינת אדם מאותו מין באופן אינטימי.

מונחים דומים לסקרנות דו-צדדית כוללים הטרופולקסי ו גמיש, אבל אנשים רבים לשייך את אלה במיוחד עם הרצון להתנסות עם מישהו מבחינה מינית.

סקרנות בי תרבות הפופ

זמרת הפופ קייטי פרי מפורסמת באחד משיריה המוקדמים, "I Kissed a Girl", הידועה כיום כמשהו של הימנון דו-משמעי. בתוכה היא שרה "נשקתי לנערה רק כדי לנסות אותה. אני מקווה שהחבר שלי לא אכפת לי. נישקתי בחורה וזה מצא חן בעיני ". השיר הזה עורר התרגשות מסוימת, הן מצד אלה שהריעו על הדיון הכן של הזמרים בנושא זה והן מצד אלה שחשו שפרי הפריד את חוויותיהם של בני אותו המין והפך אותם למשהו שנועדה רק לגרות.

תִשׁאוּל

לא כולם אוהבים את המונח דו סקרן, וכמה בני נוער מתייחסים לעצמם כאל "תחקור" כדי לתאר מה שאחרים מכנים דו-סקרנים. זה נורמלי, כמו בני נוער רבים חווים תקופות שבהן הם שאלה את הנטייה המינית שלהם או שיש להם סקרנות לגבי חוויה מינית מאותו מין. הרבה מבני הנוער האלה אינם מזוהים כהומואים, לסביות או ביסקסואלים - וזה בסדר גמור. להבין את הנטייה המינית של אחד יכול להיות מסובך, ולפעמים האדם שאנחנו מניחים את עצמנו להיות לא תמיד להתאים את הדרך בה אנו מרגישים.

בעיקר הטרו

כאשר אחד מזהה כמו הטרו, זה יכול להיות מטריד להבין כי אתה לא יכול להרגיש באופן בלעדי ככה. עם זאת, החוקרים לומדים כי זה נפוץ יותר ממה שאנחנו יכולים להבין.

רובנו מכירים את המונחים הומואים, לסביות, ביסקסואלים והטרוסקסואלים (או ישר) לתיאור נטייה מינית. אבל יותר ויותר אנשים מבינים שהמונחים האלה לא ממש לוכדים את החוויה של כולם. כתוצאה מכך, אנו שומעים כעת יותר על החוויה של להיות מגדרית, פנסקסואלית או אומניסקסואלית.

בשנים האחרונות, פרופ 'ריץ' סאווין וויליאמס, סטודנטית לתואר שני, זיהתה קטגוריה חדשה שבה הם קוראים, "בעיקר הטרוסקסואלים". בעיקר הטרוסקסואלים הם אנשים שבדרך כלל נמשכים אליהם, ומעורבים בהם רומנטית ומינית, המגדר השני.

עם זאת, אנשים אלה עשויים גם לחוות משיכה ורומנטיקה רגשות עבור אנשים מאותו המין מעת לעת.

מה זה מסתכם

בסופו של דבר, איך מגדירים את עצמם היא החלטה אישית. עם זאת, זה מובן כי הידיעה כי אחרים מרגישים כמו שאתה עושה (או מה שאתה מרגיש הוא נורמלי) מרגיע. בין אם אתה קורא לעצמך ישר או עליז, בעיקר הטרוסקסואלי, דו-מיני או דו-סקרני, פנסיקואלי או גיירי-סטרייט, זה עשוי להיות פחות חשוב מאשר להרגיש בסדר לגבי מי אתה.

No Replies to "איך זה להיות Bi- סקרן ומה האמצעים המשיכה המינית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 3 =