9 טיפים לחוויה הראשונה לסביות סקס | insightyv.com

9 טיפים לחוויה הראשונה לסביות סקס

9 טיפים לחוויה הראשונה לסביות סקס

יש הרבה עטוף בחוויה המינית הלסבית הראשונה שלך. בין אם זו הפעם הראשונה שלך לעשות סקס בכלל, או בפעם הראשונה שלך לקיים יחסי מין עם אישה אחרת, להיות עצבני הוא נורמלי. יש כל כך הרבה hype תרבותי על “הפעם הראשונה שלך” ו “לאבד את הבתולים שלך.” דבר אחד נכון, אתה אף פעם לא שוכח את הפעם הראשונה שלך. הנה כמה טיפים כדי לקבל אותך בפעם הראשונה שלך לסבית ניסיון מיני.

1. להכיר את הגוף שלך. לפני שאתה יכול אפילו לחשוב על הפיכת מישהו אחר, זה טוב לדעת מה מרגש אותך. כן, אני מדבר על אוננות. לבלות זמן אחד על אחד עם עצמך. כאשר אתה נוגע בעצמך ולמצוא את המקומות להרגיש טוב, אתה יודע איפה לגעת בה. וחשוב יותר, איך לספר לה מה הופך אותך.

2. לכי פיכח. אתה רוצה לזכור את המין הלסבי הראשון שלך. לפעמים אלכוהול או סמים יכולים להוריד את עכבות ולעשות את הצעד הראשון קל יותר, אבל אתה לא סביר לעשות או לומר משהו מצער אם אתה פיכח.

3. ללכת בטוח. כן, לסביות צריכות לדאוג למחלות המועברות במגע מיני, כולל HIV ואיידס. קרא על סקס בטוח יותר לסבית להיות מוכן להביא את הנושא עם השותף שלך. למרבה הצער, סקס בטוח עדיין לא דיבר על לעתים קרובות מאוד בקהילה לסבית.

4. לְפַנְטֵז. הכל מתחיל בפנטזיה. אם אתה מוכן לישון עם אישה אחרת, בטח חשבת על זה.

מה הן המחשבות האלה? האם היא זורקת אותך על המיטה ועושה את דרכה איתך? או שאתה הולך לטבול רזה בבריכה בחצר האחורית שלך? יש אמירה, אתה חייב לדמיין את זה לפני שאתה יכול לעשות את זה. השתמש בדמיון שלך כאן להוציא אחד או שניים דברים מן הפנטזיה שלך לנסות ולראות איך זה מרגיש בחיים האמיתיים.

 

5. השאירו את הצעצועים במגירה. יהיה מספיק זמן ללמוד ולשחק עם צעצועי מין. תנו בפעם הראשונה להיות פשוט בשר על בשר אהבה.

6. לְהִרָגַע. קח את הזמן. לגעת בה בכל רחבי. אל תלך ישר למפשעה. מפשיטים אותה לאט, מעריכים כל פיסת בשר חדשה. לנשק את מרפקיה. לגעת בשדיה. נושבת בשקט באוזנה. לנשק את צווארה. ללטף את בטנה, את ירכיה הפנימיות. לנשק מאחורי ברכיה. להריח מתחת לזרועותיה. לעסות את הישבן שלה. לאט לאט למצוץ את אצבעותיה. תערום עירום ותניח את גופה על גופה. יש כל כך הרבה כיף ארוטי שאתה יכול לקבל לפני שאתה אפילו לגעת אזור הערווה שלה. תהנה.

7. לתקשר. שאל אותה מה היא רוצה. שאל אותה אם מה שאתה עושה מרגיש טוב. תגיד לה איפה אתה רוצה להיות נגע. תקשורת היא המפתח לכל מערכת יחסים מינית טובה. אם היא עושה משהו שאתה אוהב, גונחת או מגרגרת כדי להודיע ​​לה שזה מרגיש טוב.

8. יש ציפיות ריאליסטיות. בפעם הראשונה שלך עם המאהב צריך להיות על להכיר את הגוף שלה, מקבל לדעת איך להפעיל אותה וללמוד מה הכימיה שלך. אורגזמה עשויה או לא עשויה לקרות בפעם הראשונה. זה בסדר. הנקודה היא להגיע פיזית, להתקרב, להביע את הרגשות של אהבה או תשוקה.

No Replies to "9 טיפים לחוויה הראשונה לסביות סקס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 − 41 =