תקשיב, לסביות: 9 סימנים אישה מתעניין בך

תקשיב, לסביות: 9 סימנים אישה מתעניין בך

אמנם אין דרכים בטוח אש לספר אם אישה מעוניינת בך, יש כמה סימנים שעלולים לחשוף את האמת. זה עשוי להיות קשה לקבוע אם אישה היא פשוט להיות מנומס או למעשה יש את hots בשבילך. נשים ביסקסואליות ולסביות עשויות בדרך כלל לצאת מדרכן להצביע על המיניות שלהן אם הן מחבבות אותך. לדוגמה, היא עשויה להעלות את מה שהיא רוצה להיות LGBTQ + ו איך זה היה הראשון לצאת.

זה רק סימן אחד לרמיזה שהיא מחבבת אותך.

סימנים שאישה אוהבת אותך /

אחד הדברים הנפוצים ביותר שאוהבת אותך תעשה הוא ליצור קשר עין ישיר. כאשר אתה מסתכל על דרכה, לראות אם אתה תופס אותה מסתכלת אחורה אליך. כל אלה הם סימנים לכך שהיא מסוקרנת. עם זאת, זה לא יכול להיות באופן רומנטי. שים לב להקשר כדי לראות אם אלה רמזים כי לסבית על הבר הוא לתוך לך או שזה רק עובד בעבודה בוהה לכיוון שלך.

בנוסף, שים לב אם היא עושה כל המהלכים הפיזיים. אם היא עושה את זה נקודה להיות איתך, היא אולי מנסה להתקרב. זה יכול לקרות במצבים רבים:

 • הבחנת אישה תמיד יושב לידך בפגישות צוות עובדים
 • לראות חבר כל הזמן לקחת את המושב ממש ליד או מולך
 • בעקביות מתקרבת אליך באופן אישי כדי לשאול שאלה או להתחיל שיחה
 • למצוא דרכים לגעת בך קלות, כמו על הברך

  באופן דומה, אם אישה עושה מאמץ עקבי כדי לעסוק איתך, היא עשויה להיות מנסה להודיע ​​לך שהיא מחבבת אותך. לדוגמה, היא עשויה תמיד לבוא בתא שלך בעבודה כדי לבדוק את הפרויקט, כאשר זה יכול בקלות להיות דיבר על ידי הדוא"ל. אולי הגברת הזאת תמיד מופיעה במשחקי הסופטבול שלך, במועדון שבו אתה ברטנד, או מחוץ לכיתה שלך.

  כל אלה הם סימנים שהיא יכולה להיות לך. ואז שוב, זה יכול להיות רק עוד עמית לעבודה, הבוס, או לכיתה. שימו לב לפרטים אלה במצבים וללכת עם הבטן שלך.

  אותות זה להראות שהיא נכנסת לך

  אחד הדברים שאישה יכולה לעשות כאשר היא אוהבת אותך הוא כל הזמן לצחוק על הבדיחות שלך. אם היא עושה זאת (במיוחד אם אתה מאמין שהם לא מצחיק מאוד) זה אפשרי כי היא מעוניינת בך. אם היא יותר קדימה ותמצא דרכים לגעת בך פיזית, זה יכול להיות סימן נוסף. דוגמאות למגע פיזי כוללות נגיעה בידך כאשר אתה מבקש לראות את הטבעת שלך, יושב קרוב אליך על הספה, ונותן את הכתף שלך לסחוט כשאתה עובר על ידה.

  כמובן, אם תגלה שהיא מחמיאה לך כל הזמן, היא בטח מפלרטטת איתך. מפלרטטת כולל מחמאות כמו לומר שיש לך עיניים יפות או חיוך נחמד. אם היא אומרת דברים יפים על פריטים חומריים כמו החולצה או הנעליים, ייתכן שהיא פשוט ידידותית. שקול אם היא פועלת בדרך מסוימת כלפיך בלבד, או אם היא בדרך כלל אדם רגיש ופלרטטני.

  סימנים נוספים לכך שהיא עשויה לאהוב אותך:

  • היא כל הזמן מדברת על החוויה המוזרה שלה, על מה החוויה שלך, איך זה לצאת, אחרת מציגה את נושא המגדר לעתים קרובות.
  • צופה כי היא מאוד חברתית או פיזית מביך כאשר היא סביבך. היא עלולה להיות עצבנית או ביישנית.
  • זוכרת את הדברים הקטנים שאתה אומר. אם היא מעלה פרטים קטנים שסיפרת לה בעבר, זה יכול להיות סימן לכך שהיא יוצאת מגדרה כדי להכיר אותך.
  • יצירת מגע פיזי, במיוחד באזורים אינטימיים יותר. זה כולל מחוות רומנטיות חיבה, כמו לעזור לך לשים על שרשרת שלך, לתקן את השיער שלך, מנסה להחזיק או להתכרבל בך.

  תקשיב לאינסטינקט שלך

  קשה לדעת אם מישהו אוהב אותך כחבר או משהו נוסף. אם היא מתבדחת כל הזמן איתך, היא יכולה לקבל חוש הומור נהדר או משתמש בדיחות שלה כמו שובר קרח. אם היא מחבבת אותך, היא בטח תנקוט פעולה כלשהי על ידי התגרות, התבדחות ו / או לפלרטט איתך.

  בסופו של דבר, אתה צריך ללכת עם האינטואיציה שלך.

  לעתים קרובות, האנרגיה בין שני אנשים היא מוחשית. תרגיש את זה, אבל מבין שאתה לא יכול להיות בטוח אם זה חד צדדי. כמובן, הדרך האמיתית היחידה לגלות אם היא אוהבת אותך היא לשאול אותה. אם אתה מקבל אינטימי, עם זאת, הדברים בהחלט מסתכל למעלה.

  היה זהיר

  ליישם גבולות טובים. אם אתה תוהה אם עמית לעבודה הוא מעוניין, אתה יכול לבקש ממנה להסתובב מחוץ לעבודה. לא להכות אותה בזמן במשרד, כמו זה מאוד לא מתאים ולא נוח עבור מפלגות אחרות.

  לא משנה מה תבחר לעשות, זהירות. בעוד סימנים רבים עשויים להוסיף עד חיבה שלה לך, לקחת את זה לאט להכיר אותה טוב יותר. אחרת, זה אפשרי כי תוכל לעשות משהו פריחה או טיפשי. לבסוף, אתה יכול להחליט לשאול אותה אם היא הומו או ביסקסואלים. היא אולי אפילו לא יודעת עדיין את עצמה, אבל אם אתה יוצא אל הראשון שלה, היא עשויה להיות תגובה רמיזות.

  No Replies to "תקשיב, לסביות: 9 סימנים אישה מתעניין בך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   67 − = 58