8 טיפים על לקיחת יחסים לסביות לרמה הבאה

8 טיפים על לקיחת יחסים לסביות לרמה הבאה

מציאת איך לעשות את הצעד הראשון הוא מצב שכיח לסביות למצוא את עצמם, במיוחד עבור מי פשוט יוצא. תארו לעצמכם כי שתי נשים הם מסתובבים להסתדר נהדר. אולי הם אפילו מדברים כל יום וטקסט כל הזמן. אפילו יותר מכך, אחת הנשים מפילה הרבה רמזים קטנים שהיא נכנסת לתוכך (ואתה בהחלט בתוכה). כמובן, אתה מתחיל לתהות איך אתה באמת יכול לקחת את זה לשלב הבא ולהפוך את החבר הזה למאהב.

להגיע אל ידה

אם אתה בא לארוחת ערב או שיש קוקטיילים והשיחה מתמוטטת, מושיטה את ידה אל השולחן ומביטה בעיניה. רוב הסיכויים שאתה לא צריך להגיד שום דבר, כמו מחווה רומנטית זה מספיק כשלעצמו. תרים את ידה ביד השנייה ותחזיק אותה רגע לפני שתניח לה ללכת. אם יש אנרגיה מינית ביניכם, שניכם תרגישו את זה.

כמו כן, אם אתה בסרטים או צופה משהו בבית ביחד, למצוא את הרגע הנכון כדי להושיט יד ולקחת את ידה לתוך שלך. היא עשויה לתת לך קצת לחוץ, או להעיף מבט בך. רק לחייך ולהמשיך לצפות בסרט כאשר זה קורה. אם היא לא תסיר את עיניה ממך, תסתובב אליה ותיתן לה נשיקה.

אתה יכול גם לשים את היד על הברך שלה במקום. אם היא תושיט יד ותניח את ידה על ידך, תדע בוודאות שהיא בתוכך. נגיעות קטנות כאלה עוברות דרך ארוכה.

בזמן שאתה מסתובב אתה לאורך זמן, לגעת בה באופן לא נוצץ. צחצקי את הברך שלה, תן את ירכך לגעת כאשר אתה יושב זה לצד זה, להתאים את הצווארון שלה, או בעדינות לגעת בזרועה. לראות אם היא מחזירה את כל המחוות.

עבור לנשק

אם אתה עומד מול זה, זה יכול להיות זמן טוב לעבור לנשיקה.

אם אתה במועדון, במכונית שלה, או עומדת מול דלת דירתה, נשענת על הקיר, מושיטה יד אל ידיה ומשכה אותה לעברך. כאשר היא קרובה, צחצחי את שפתייך על שפתיה ונשק לה.

לפעמים חיבוק יכול להפוך למשהו יותר. אם זה סוף הלילה, ואת כבר היה זמן נהדר להסתובב ביחד, לסיים את הערב עם חיבוק לילה טוב. הפעם, כאשר אתה מתחיל להתרחק, אתה יכול לזוז בחזרה ולשתול נשיקה על שפתיה.

אם אתה במקום עסוק יותר, כמו רחבת הריקודים, אתה יכול לחכות שיר איטי לבוא להתקרב. הניחו את ידיכם קלות על מותניה והתקרבו אליה. ואז, להסתכל לתוך עיניה ולהזיז את הראש קרוב לשפתיה. אתה יכול לנוע באיטיות לנשיקה, או לראות אם היא נעה לעברך ומנשקת אותך.

להיות בטוח

יש אנשים שמאמינים שאתה לא צריך לדבר יותר מדי על זה, ופשוט לפעול. למרות היותו נועז ופשוט מנשק אותה יכול לעבוד במצבים מסוימים, זה יכול להיות גם סקסי לבטא את המשיכה שלך. ברגע אינטימי, אתה יכול להסתכל לה בעיניים ולומר משהו כמו, "אני ממש רוצה לנשק אותך." זה יכול להיות כל מה שהיא צריכה כדי להגיד לך להמשיך ולנשק אותה כבר. או, אולי היא לא תגיד כלום ופשוט תלך לנשיקה בעצמה.

הלב שלך עלול להלום קילומטר בדקה בחזה שלך, ואתה עלול להרגיש זיעה להתחיל חרוז בורות שלך כאשר אתה איתה. עם זאת, אין שום דבר סקסי על מישהו שהוא לא בטוח ולא בטוח בעצמה. גם אם אתה לא מרגיש בטוח לחלוטין, מנסה לא לתת לזה להראות יותר מדי, מוקדם מדי.

אם היא מפנה אותך למטה

ייתכן שהדברים לא יפעלו כמתוכנן. אולי אתה כבר קורא את הרמזים טועה, או שחשבת שההרגשה היא הדדית. אם היא מסובבת אותך לנשיקה או למחווה אחרת, אין צורך להרגיש רע. פשוט לדבר על זה כאשר הזמן הוא הנכון, אם עכשיו או מאוחר יותר.

זה תמיד אפשרי שהיא Jלתוכך, אבל היא פשוט מפוחדת. אולי היא מעולם לא היתה עם אישה לפני או יש מישהו אחר היא היכרויות. לא משנה מה אתה עושה, לא לכפות את עצמך על אותה או לגרום לה להרגיש רע על שהפכת אותך.

נסו לשמור את האור על ידי מאחלת לה לילה טוב לראות את הדרך הביתה.

No Replies to "8 טיפים על לקיחת יחסים לסביות לרמה הבאה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 72 = 79