7 Gay Dating עצות

7 Gay Dating עצות

האם אתה מתחיל לעבוד בסצנה היכרויות הומו? קח את שבעת הטיפים הבאים: 

1. הכל בשיווק.

האם אי פעם נחשב מה התמונה שאתה פרוייקט? איך הגישה שלך על החיים, להיות הומו או היכרויות? האם אתה הולך עם ביטחון או חוסר ביטחון? חשוב לשקול את הדברים האלה כאשר מחפשים תאריך. פעמים רבות יותר מאשר לא, תוכל למשוך את סוג הבחור זה נמשך האותות שאתה שולח.

אז, אם אתה פוגש בסוג הלא נכון של בחורים (או מאותו סוג), נסה לשנות את הגישה שלך. אם אתה לא מחייך בדרך כלל, נסה לתת לבחורים חיוך מהיר. אם אתה נותן את האוויר של שחצנות, מנסה להשתחרר קצת. קצת השתקפות עצמית והתאמה התמונה יכול ללכת דרך ארוכה.

2. בסדר לכוון את החיפוש.
איך אתה יכול למצוא את מר נכון אם אין לך חזון של איך הוא נראה? ערכו רשימה של התכונות שאתה אוהב בבחור. זה אולי נשמע כמו תרגיל מטופש, אבל כמה דקות עם כרית ונייר יכול לעזור לך להתמקד במציאת האדם הנכון בשבילך. לא מזמן כתבתי את צבע השיער, טווח הגובה, אתניות, ואת הבניין של התאריך האידיאלי שלי וזה מדהים כמה בחורים אני פוגש את זה נופל בתוך הרשימה שלי. אבל לא רק לעצור שם - החיים לא כל העניין על תכונות פיזיות. איזה סוג של אישיות או התנהגות היית רוצה שיהיה לו? מה עם חיי המשפחה שלו? שמור את האפשרויות פתוחות, אם כי.

לפעמים לקוסמוס יש דרך להפתיע אותנו.

3. ללכת לאן הם הולכים.
לא היית מחפש רוטב פסטה במעבר המזון הקפוא של חנות המכולת? ברור שלא. אז למה רוב הגברים הומואים לחפש סוגים ספציפיים של החבר 'ה במקומות הלא נכונים. אם אתה אוהב סוג מסוים של בחור, ללכת לאן אלה סוגים של בחורים ללכת.

אני אשמח לומר שהעולם הוא אוטופיה משולבת, אבל אנשים נוטים להסתובב עם אחרים עם רקע או אינטרסים דומים. נניח שאתה מחפש בחור שיש לו עניין בתיאטרון; ולאחר מכן להצטרף לקבוצת תיאטרון מקומית או להסתובב במקומות מקומיים מבקרים על ידי אוהבי תיאטרון. אם המאהב חלום שלך הוא בונה הגוף, ולאחר מכן לבלות יותר זמן בחדר הכושר, כי יותר סביר שזה המקום שבו הוא יהיה רוב הזמן.

4. לחפש וליהנות!
אתה חיי המסיבה או שאתה אוהב לשבת בצד? רוב הגברים ההומואים מחכים לאביר שלהם בטיפאני הזוהרת לבוא ולקחת אותם מהשרפרף. אתה מסתכל, ליצור קשר עין ואפילו לפלרטט קצת, אבל האם אי פעם לעשות צעד? מי לא רוצה בחור יפה לבוא ולדבר איתם? למרבה הצער, גישה זו יצרה חוסר איזון בסצינת היכרויות. מכיוון שכולם מחכים להתקרב, איש אינו מתקרב; ולכן זה לא נדיר ללכת למסיבה הומוסקסואלית ולראות את כולם עומדים בפינות שלהם כמו בבית הספר התיכון ריקוד. תרגול לצאת לך אזור הנוחות. מצא בחור שאתה אוהב ונסה להתחיל שיחה. עבור גברים הומוסקסואלים רבים, המחשבה על כך היא מפחידה, אבל עם תרגול זה יהיה יותר נוח.

5. מצא משהו במשותף.
עכשיו שאתה מוכן ללכת על הבחור, מה אתה הולך להגיד לו? ובכן, מניסיוני שתי זוויות לעבוד הכי טוב: לשבור את הקרח ולאחר מכן למצוא משהו במשותף. שוברים את הקרח יכול להיות קל יותר ממה שאתה עשוי לחשוב. מצא משהו ייחודי עליו (מאמר של בגדים, תכשיטים, סגנון שיער), ואז להגיב על זה. נסה זווית הומוריסטית. במקום לומר, "אני אוהב את השיער שלך" לנסות ניסוח זה באופן שיגרום לו לחייך או להמשיך שיחה. גישה טובה יותר יכולה להיות: "אתה יודע, הסטייליסטית שלי אמרה שרק בחורים מסוימים יכולים לסלק את הסגנון הזה, אני מניח שאתה אחד מהם ..." היי, זה אולי נשמע גביני, אבל זה נשמע שיחה בתקווה סומק. אם אתה תקוע, ואז מציעים לקנות לו משקה. זה קונה לך זמן לחשוב על משהו אחר לדבר עליו.

 ברגע שיש לך שבור את הקרח, למצוא משהו יש לך במשותף וללכת עם זה. אם שום דבר לא נראה לשאול אותו אם הוא מעוניין הדברים שאתה מעוניין וללכת משם.

6. בקרת השסתום הרגשי שלך.
להיות כנים ופתוחים עם הסיכוי החדש שלך, אבל לא נותנים יותר מדי מהר מדי. חיבור עם מישהו שאתה אוהב יכול להיות חוויה מדהימה בשלבים הראשונים שלה. קח את הזמן להכיר אחד את השני ולתת את הפרטים של החיים שלך ואת הרגשות להתפתח באופן טבעי. התאריך הראשון שלך עלול לא להיות הזמן לדבר על מתח עבודה או בעיות רגשיות עם אבא שלך. לבזבז זמן בהתחלה מקבל נוח אחד עם השני ולאט לאט להיפתח. כך שאף אחד מכם לא מתרסק מוקדם מדי במערכת היחסים.

7. לשחק את הסיכויים.
לפעמים לשחק את המשחק היכרויות הוא כמו משחק מכונת מזל. זה אטרקטיבי עם צבעים רבים שלה וצלילים, אבל תמיד לא ברור. כמובן, יש פוטנציאל להכות את הקופה, אבל אם אתה בר מזל אתה צריך לשחק יותר מכמה מטבעות להכות גדול. אם מתקרב אדם לא עובד בפעם הראשונה, ואז לנסות, לנסות שוב. בסופו של דבר זה ישתלם.

עוד על אהבה גאה & מערכות יחסים

 

 

  • איפה למצוא אהבה הומוסקסואלי
  • 5 סימנים החבר שלך בוגד
  • לסביות יחסי מין

 

No Replies to "7 Gay Dating עצות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 52 = 56