7 עצות לשמור על תשוקה לסבית בחיים | insightyv.com

7 עצות לשמור על תשוקה לסבית בחיים

7 עצות לשמור על תשוקה לסבית בחיים

אני לא חושבת שלסביות הן היחידות שסובלות מ”מוות במיטה “. אבל לסביות בהחלט זוכות לאובדן הליבידו אחרי כמה שנים ביחד. האם מערכת היחסים שלכם חייבת להגיע למוות במיטה? לא! לא אם אתה לא רוצה את זה. אבל כמו רוב הדברים, קיום יחסי מין בריאים לוקח עבודה. הנה כמה עצות לשמירה על יחסי מין לסבית שלך.

1. שמור את זה מתוק

פעם שמעתי מומחית סקס לסבית ג’ואן לולן אומרת, אם אתה מתרברב על הכלים ועל הכביסה המלוכלכת, אתה לא הולך לקבל שום.

כנשים, רובנו רגישים במיוחד. אם אתה רוצה לקבל את המתוקה שלך במצב רוח, לטפל בה במתיקות. אל תחפור בה על דברים קטנים. תזכרי את היומון שלה מכל הסיבות שאתה אוהב אותה.

2. בצע תאריכי מין

אם אתה רוצה לשמור על הרומנטיקה בחיים, אתה עושה תאריכים רומנטיים איתה. אם אתה רוצה לשמור על סקס בחיים, אתה צריך לעשות יחסי מין איתה. לדבר על זה ולשים אותו בלוח השנה שלך. אין זה סוד כי התשוקה מתפזרת עם הזמן. אם לא קיימת יחסי מין בזמן, מחכה שזה “יקרה” זה לא יקרה.

הקצו יום שישי בערב או ביום ראשון אחר הצהריים. כבה את הטלפון הסלולרי שלך והדליק אחד את השני. בין אם אתם מתכננים לבלות חצי יום במיטה או פשוט לקפוץ אחד על השני עבור quickie, לא משנה. מה שחשוב הוא שאתה שניהם להופיע ולקבל אותו.

3. הביאו פנטזיה לחדר השינה

לכל אחד יש פנטזיה. מה שלך? האם אתה בסתר יש למחוץ על כוכב קולנוע?

האם תמיד רצית לקיים יחסי מין בחדר האמבטיה? האם המחשבה על מקבל את זה עם הנהג של UPS להפוך את התחתונים לחים?

בניגוד לאמונה של כמה לסביות, הפנטזיה היא טובה ובריאה. הפנטזיה לא אומר שאתה לא לתוך השותף שלך. אם אתה והמאהב שלך מעולם לא שיחק תפקיד קודם, לדבר על מה הרצונות הסודיים שלך.

אם השותף שלך הוא עליז, תן לה להוביל. הנה כמה פנטזיות סקסיות לסבית פופולרי לבדוק.

4. נסה אביזרי מין

כאשר אתה מתעייף מכל הבגדים בארון שלך, אתה יוצא לקנות כמה חדשים. כך גם לגבי הרפרטואר המיני שלך. אותה זקנה, אותה זקנה, עשויה לשכנע אותה שוב ושוב, אבל זה פשוט משעמם. הוסף קצת ספייס על ידי מנסה את צעצוע מין חדש כיף. ויברטורים מגיעים בכל מיני גדלים וצורות. אם אחד מכם אוהב חדירה, אולי דילדו חדש לרתום הם בסדר. יש צעצועי מין עבור כל נטייה, מן אטמי אנאלי מלחציים השד לגירויים ספוט נקודה. לשנות את הארון שלך, לקבל צעצוע מין חדש! קנה אחד ביחד, או להפתיע אותה באחד הלילות שלך תאריך סקס.

5. צפה פורנו

אין כמו לראות אנשים אחרים לקבל את זה על מנת לקבל אותך במצב רוח. יש כל מיני פורנו לסביות גדול שם בחוץ, אז לבדוק קצת החוצה. אתה כנראה מקבל מופעלת ואתה עלול ללמוד כמה טריקים בחדר השינה החדש. ואל תחוש שאתה צריך להגביל את עצמך פורנו לסבית. לסביות רבות נהנות לצפות בגבר הומו או פורנו ישר.

6. לקרוא וללמוד

סקס הוא כמו כל דבר. אתה תמיד יכול ללמוד יותר ולהשתפר בזה. קרא לסביות ארוטיקה לגירוי והשראה.

יתרה מזו, קראו זה את זה בקול רם זה לזה. קנה מדריך סקס לסבית כמו פליס ניומן של סקס לסביות שלמים הספר.

7. להיות מוכן

יותר מכל, קיום יחסי מין במערכת יחסים תלוי בשני השותפים להתחייב לעשות זאת. להיות מוכנים לקחת סיכון ולספר השותף שלך מה הצרכים שלך. להיות פתוח לשמוע את הרצונות שלה.

No Replies to "7 עצות לשמור על תשוקה לסבית בחיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    22 − = 15