6 דברים LGBT בני נוער צריכים לדעת על מין בטוח | insightyv.com

6 דברים LGBT בני נוער צריכים לדעת על מין בטוח

מה דעתך כאשר אתה שומע את המונח מין בטוח? רוב האנשים תמונה קונדום. יש הסבורים כי הדרך היחידה באמת להיות בטוח הוא להימנע לחלוטין סקס. ובעוד שימוש בקונדום או הימנעות ממין הן דרכים טובות להימנע מזיהומים המועברים במגע מיני, ישנם עוד כמה דברים שעליכם להיות בני נוער הומוסקסואלים צריכים לדעת על סקס בטוח.

גֶרמָנִיָה, Saxony, Homosexual couple holding hands, close up

תמונות של Westend61 / Getty

סקס בטוח מתייחס לדברים שאנחנו עושים כדי להקטין את הסיכוי ללקות בזיהום המועבר במגע מיני (STD או STI) במהלך יחסי מין. רוב אנשי מקצוע בתחום הבריאות אינם משתמשים במונח “מין בטוח”, כי מלבד קיום יחסי מין, שום דבר לא יספק הגנה של 100% מפני זיהומים.

02
של 07

אתה צריך להשתמש קונדום עבור סקס אוראלי?

6 דברים LGBT בני נוער צריכים לדעת על מין בטוח

סקס אוראלי נחשב לפעילות סיכון נמוכה יותר עבור STDs מאשר סקס אנאלי ונרתיק. עם זאת, עדיין ניתן לקבל STD בין אם אתה נותן או מקבל מין אוראלי. אז באמצעות קונדום על הפין או סכר על הפות או פי הטבעת הוא רעיון טוב באמת.

03
של 07

איך אתה משתמש קונדום?

6 דברים LGBT בני נוער צריכים לדעת על מין בטוח

תמונה (ג) פייג ‘פוסטר

כולנו יודעים כמה חשוב להשתמש בקונדום. קונדומים מציעים הגנה טובה מפני זיהומים, כולל HIV. מומלץ להשתמש בקונדום בכל פעם שיש לך יחסי מין אנאלי, אוראלי או נרתיקי. לפעמים אנשים חושבים כי קונדומים להיכשל בגלל כמה פגם היצרנים, כאשר במציאות, מה שקורה לעתים קרובות היא כי הם פשוט לא בשימוש כראוי!

04
של 07

איך אתה משתמש דנטלי שיניים?

6 דברים LGBT בני נוער צריכים לדעת על מין בטוח

תמונה (c) סכר glyde

האם ידעת שאתה יכול לקבל STDs ממין אוראלי? אולי אתה יודע על זה מכה משרות (פלאטיו), אבל מה עם סוגים אחרים של מין אוראלי? העובדה היא שאתה יכול. למרבה המזל, אתה יכול להפחית את הסיכון באמצעות סכר “שיניים”. כמה אנשים משתמשים בסכומי שיניים אמיתיים יותר (היה זמן שבו היתה זו האופציה היחידה), אבל השם נשאר תקוע. סכרים ניתן להשתמש במגע איברי המין אוראלי על הפות ועל מגע בעל פה אנאלי (שנקרא טכנית analingus).

05
של 07

מה לגבי התנזרות & פרישות?

לא sex

תמונה (c) djwingsia

המילה “celibate” פירושה אדם אשר נמנע יחסי מין. לפעמים אנשים משתמשים במילה, “מתנזרים” באותו אופן, עם זאת, אנשים יכולים לבחור להתנזר (או לא להשתתף) הרבה דברים שונים. הפרישות, לעומת זאת, מתייחסת תמיד למין. אבל מה שאתה קורא לזה, לא לקיים יחסי מין עם אדם אחר, היא דרך ממש לשמור על עצמך מפני מחלות מין.

06
של 07

הקשר בין הערכה עצמית ומין בטוח

עצמי esteem sunflower

תמונה (c) wabberjocky

הנה משהו לחשוב עליו: בני נוער הומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג’נדרים בעלי הערכה עצמית נמוכה נוטים פחות לקיים יחסי מין בטוחים מאשר אלו שמרגישים טוב עם עצמם. אתה יכול לדעת כל מה שיש לדעת על קונדומים וסכרים, אבל אם אתה לא חושב שאתה שווה הגנה, זה פחות סביר כי תידרש שותף להשתמש במחסומים אלה.

07
של 07

איפה גייז בני נוער קבל בדיקות STD?

6 דברים LGBT בני נוער צריכים לדעת על מין בטוח

זה חכם כדי לקבל מבחן STD באופן קבוע.
תמונה (c) כריסטין ברנמן

אתה יודע מה חשוב באותה מידה להישאר בטוח כמו באמצעות קונדום? נבדק עבור זיהומים המועברים במגע מיני! אם אתה חושב שאתה עלול לשים את עצמך בסיכון STD, זה באמת חשוב להיבדק ואם יש צורך, מטופלים בהקדם האפשרי. כאשר אתה מקבל נבדק יש לך תחושה טובה יותר של הסיכונים שאתה עלול לחשוף שותף. אנשים רבים נבחנים לפחות בכל פעם שיש להם בן זוג חדש. אחרים נבדקים מדי כמה חודשים.

No Replies to "6 דברים LGBT בני נוער צריכים לדעת על מין בטוח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 53 = 55