6 טיפים לשימוש דילדו על רצועה

6 טיפים לשימוש דילדו על רצועה

חלקי הגוף אמא טבע כמובן נתן לנו הגברות יכול לפעמים להגביל את הילדה שלנו כיף על הנערה. הזן ... את רצועה על דילדו - צעצוע מין קטן שימושי שמביא spiciness לחדר השינה ומוסיף כיף שובב על יחסים לסבית מחויבת. אולי אתה חושב:להמיר את הגוף שלי כדי להיות יותר כמו של גבר, אני אפילו רוצה ללכת לשם?אבל באמצעות רצועה- on לא צריך להיות כל העניין. אם אתה או החברה שלך להשתוקק קצת חדירה נוספת, לתת את הרצועה על דילדו מערבולת.

הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל:

בחר את דילדו העכבר

בעת בחירת דילדו הנכון בשבילך ואת הצרכים של השותף שלך, גודל ענייני. להסתכן לתוך המקרר שלך כדי לקבל מושג מה יכול לעבוד בשבילך. משוך החוצה כמה גזר, מלפפונים, או קישואים ולמדוד רוחב ואורך שלהם עם קלטת מדידה. (אבל בבקשה לא להשתמש בהם!) אם אתה מנסה להכות את "מרגיש טוב נקודה", להתחיל עם דילדו זה 1 אינץ 'קוטר, אבל עבור תחושה של מלאות, ללכת עם 1.5 אינץ' חתיכת. ואל תשכחו את הרתמה!

להתרגל הצעצוע החדש שלך

הרצועה על הרתמה שלך דילדו להתרגל איך זה מרגיש, לפני לקפוץ למיטה עם השותף שלך. ככל שהוא חזק יותר, כך תהיה לך שליטה רבה יותר ותחושה יותר תחוש. עם זאת, חזק מדי של רתמה יכול לחתוך את מחזור ולהפוך חוויה מהנה לתוך מאמץ כואב.

אל תשכחו את המשחק

אף אחד לא אוהב את השותפה שמגיעה מדי חם.

(טוב, בסדר, אולי חלק מאיתנו לעשות.) להפוך את הרגע מיוחד עבור המאהב שלך לפני נכנס עם התלהבות. נשק אותה. לגעת בה. יש לה לעזור לך הרצועה על הרתמה כדי לקבל את שניכם במצב רוח. זכור, את ההתרגשות של משחק מקדים יוצר סביבה lubed מושלם לחדירה.

לא לדלג על Lube

ואם כבר מדברים על סיכה - ודא שיש הרבה.

באמצעות רצועה על כי הוא lubed כראוי מפחית חיכוך נותן תחושה חלקלק הצעצוע החדש שלך. לבחור סיכה טבעית על בסיס נפט מבוסס מוצר, כדי למנוע תגובה אלרגית. שום סיכה על היד בחום של הרגע? נסה קונדום במקום, עבור להחליק מספיק והנאה.

קח את זה לאט ותקשר

עבור איטי וקל בעת שימוש ברצועה על, שואל את השותף שלך עבור משוב על זוויות ועומק. כמו בכל מין, לדבר על מה שאתה אוהב, מה שאתה לא אוהב, מה אתה רוצה, ומה מרגיש טוב הוא מאוד חשוב. אז, להקשיב ולשים לב לשפת הגוף שלה. שאל אותה אם זה מרגיש טוב. האם היא רוצה את זה עמוק יותר, מהר יותר, או לאט יותר?

זווית דילדו שלך כלפי מעלה, לא חזרה לכיוון עמוד השדרה שלה. תן לחברה שלך להדריך אותך ולתת לך רמזים כמה מהר, איטי, עמוק, או מחוספס היא אוהבת את זה. ולנסות עמדות שונות. סגנון מיסיונרי מיושן מאפשר אינטימיות פנים אל פנים, בעוד סגנון כלבלב מעניק חדירה נוספת.

תערבב את זה

ניסוי עם מין אוראלי. צפייה המאהב שלך לרדת על דילדו שלך יכול להיות גדול על מנת להפעיל עבור רבים. ואם אתה רוצה להתנסות עם חדירה אנאלי, ללכת איטי, להשתמש הרבה סיכה, ולזכור לשנות קונדומים בכל פעם שאתה משנה פתחים או אנשים.

No Replies to "6 טיפים לשימוש דילדו על רצועה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    46 + = 52