6 הסודות של סקס אנאלי הומוסקסואלי

6 הסודות של סקס אנאלי הומוסקסואלי

סקס אנאלי יכול להיות חוויה מהנה עבור גברים הומוסקסואליים. כדי שתוכל ליהנות ממנו במלואו, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת לפני סקס אנאלי וכמה טיפים כדי לעזור להקל על הכאב. הנה 6 סודות סקס אנאלי הומו.

דע איך פועל פי הטבעת

לפני סקס אנאלי, בואו נדבר על איך פי הטבעת עובד. פי הטבעת הוא הפתיחה בקצה המעי הגס השולט על מעבר הפסולת. פסולת עובר דרך מעיים קטנים המעי הגס שלך, ואז פי הטבעת שלך ולבסוף את פי הטבעת.

הפתיחה והסגירה של פי הטבעת נשלטת על ידי שרירי הסוגר הפנימיים והחיצוניים (השרירים החשובים ביותר כאשר עוסקים במין אנאלי). שריר הסוגר הוא קרום רגיש עם קצות עצבים רבים ולכן המקור של הנאה או כאב.

להפחית את הכאב

כאב הקשור למין אנאלי יכול להיות בגלל לחץ או חיכוך נגד שרירי הסוגר, טחורים או סדקים אנאליים. כאב מסוים יכול להיות מופחת על ידי שימון כראוי. חפשו רופא ידידותי הומו לעזרה עם טחורים, סדקים או תנאים רפואיים אחרים.

להכיר את הגוף שלך

ככל שאתה מוכר יותר עם הגוף שלך, סקס אנאלי מהנה יותר יכול להיות. השרירים של כל אחד מהם מגיבים לחדירה בצורה שונה. מאז השרירים לשלוט על הפתיחה והסגירה של פי הטבעת, אתה צריך ללמוד איך עובד שלך. לבזבז זמן בבטחה לחקור את הרגישות של הסוגר שלך וכיצד הוא מגיב כאשר אתה רגוע או מתוח.

תרגול טכניקות הרפיה כגון נשימה עמוקה. השתמש צעצוע מין קטן, ולאחר מכן להגדיל בהדרגה את הגודל. חקר הרגישות של הסוגר שלך הוא תרגיל גם אתה וגם השותף שלך יכול ליהנות לפני החדירה. בגלוי לתקשר איך אתה מרגיש במצבים מסוימים: מה גורם לך מתוח?

מה הם הגבולות שלך? עצור אם אתה מרגיש לא נוח, לחוות כאב או דימום. ככל ששניכם יודעים על גופכם, כך חווית המין האנאלי שלך טובה יותר.

תרגול היגיינה טובה

גברים הומוסקסואליים רבים נרתעים ממין אנאלי בגלל בעיות היגיינה אפשריות. שמירה על היגיינה נכונה היא לא רק חשוב עבור חוויית מין אנאלי מהנה אבל גם את הבריאות. ניקוי יכול להיות מוגזם, עם זאת. היזהר עם מעל מוצרים נגד טיהור פנימי. הם מכילים מרכיבים קשים שאינם מנוסחים בפי הטבעת. כמו כן, להימנע על ניגוב כמו זה יכול לגרום לגירוי ודימום. מגבונים לתינוק מכילים גם בשמים שיכולים לגרות את העור. כדי לנקות כראוי, להשתמש מגבונים למבוגרים preoististened, כמו שארמין טרי Mates או קלינקס Cottonelle מגבונים לחים.

היזהר מסכנות של STD

פי הטבעת הוא קרום דק ולכן מיטה חמה עבור מחלות המועברות במגע מיני. HIV ו- STD אחרים יכולים בקלות להיכנס למחזור הדם, במיוחד כאשר יש שחיקה או דמעות בפי הטבעת. לאחר קרום דק בין הדם שלך ואת נוזלי הגוף של השותף שלך הוא מה שעושה סקס חשוף כל כך מסוכן. תמיד להשתמש קונדום ולתרגל סקס בטוח יותר.

לפזר סקס אנאלי מיתוסים

גברים הומוסקסואליים רבים נמנעים מלהתייצב לטיפול רפואי, משום שהם מרגישים אם היו להם יחסי מין אנאליים שהרופא יכול לומר מיד.

כן, פי הטבעת מתוח לאחר סקס אנאלי, אבל זה חוזר לקדמותו זמן קצר לאחר מכן. אם אתה חושב שמשהו עלול לטעות בפי הטבעת שלך, ראה רופא הומוסקסואל.

No Replies to "6 הסודות של סקס אנאלי הומוסקסואלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    28 − 21 =