4 סוגי אישיות של גברים

4 סוגי אישיות של גברים

מחקרים מראים כיום שההבדלים בין גברים ונשים אינם נמצאים במערכת השמש או אפילו במוחנו, אלא באופן שבו אנו רואים את העולם הסובב אותנו. הבעיה בתיאוריות שמניחות גברים בפינה אחת ונשים באחרת היא שהם מניחים שכל הגברים (או הנשים) דומים זה לזה.

המחשבות האלה מגבילות את החשיבה שלנו על מגדר ומה זה אומר להיות גבר. כמו ג 'אקהמר, הם הולם לתוך הפסיכולוגיה שלנו אמונות על איך גברים "אמורים" להתנהג.

בדרך כלל זה מוגדר פשוט ההפך של איך נשים נתפסות.

ללא תוויות אנחנו לא יודעים מי אנחנו. אנחנו מרגישים לא בנוח עם הרעיון שגברים מראים רגש נשי או נשים מתנהגות בדרכים גבריות. זה מתקבל טוב יותר כאשר התנהגות כיפוף מגדר היא מעל או מאופיינת לגרור, אבל יותר מאשר כמה גבות הם הרים כאשר גברים מתנהגים בדרכים שאינן אופייניות התנהגות גברית מתאים. ללא ציפיות של תפקידי מין קלאסיים, מי אנחנו וכיצד אנו מגדירים את עצמנו?

אנתרופולוג ביולוגי ומומחה "משיכה אנושית" ד"ר הלן פישר אומרת כי ניתן לחלק את הפסיכיאטרים של אוהבי גברים לארבעה סוגי אישיות: הסייר, הבנאי, המנהל והמו"מ, כל המאפיינים הסטריאוטיפיים.

לדברי פישר, מגלי הארצות מונעים באופן טבעי על ידי דופמין. הם נוטלי סיכונים, המחפשים חידושים וספונטניות. הם אוהבים הרפתקה, מאכלים מתובלים ואקזוטיים, טוב, כל דבר.

הבא, הבנאי הוא הילד הפופולרי על הבלוק שרואה אינטראקציה חברתית כמו המטרה שלהם על הפלנטה. הם בני משפחה כמו עובדות וקפידים על ההחלטות שהם עושים, כולל מזונות שהם אוכלים.

המנהל, לעומת זאת, הוא ישיר, מכריע ו "רגשית הכיל". פישר אומר שהאיש הזה הוא טיפוס חנון אינטלקטואלי שנהנה ממזונות המעלים את רמות הטסטוסטרון.

הם מתחרים אגרסיביים שמעריכים שאפתנות.

לאחרונה, יש משא ומתן. האיש הזה רואה את התמונה הגדולה והוא דמיון מעבר לנו אנשים קטנים אופקים. הוא אוהב סלטים וטופו, נהנה מיוגה, הוא אידיאליסטי ומבין רגשית. רשימה מפורטת יותר של מאפיינים ניתן למצוא כאן.

אין ספק שלכל אדם יש כמה ממאפייניו של ד"ר פישר. הבעיה, עם זאת, עם הקריטריונים המשמשים התווית אנשים שהם אנשים ייחודיים בסופו של דבר היא כי זה מכניס אותנו בתיבה. לדוגמה, אין מקום לאדם כי הוא בעיקר מנהל כי מניות תכונות שוות עם Explorer.

למעשה, רשימות כמו פישר נועדו לפענח את המסתורין הגדול של גברים, כך שכולנו יכולים לתקשר טוב יותר, טוב, את עצמנו. במקום זאת בדיקות קוזמו מחזקות את הסטריאוטיפים המונעים מאיתנו להבין באמת מי אנחנו ומה גברים רוצים באמת.

כל עוד יש צורך לאפיין גברים המבוססים על מושגים של היפר-גבריות, אינטלקט מעולה, כוח פיזי, קבלת החלטות אכזרית ופחות רגשית הבעה אישית, החברה תסתכל עלינו גברים שאוהבים, אוהבים ותאריך גברים אחרים כמו "אחרים" או חברים פגומים בחברה.

לעתים קרובות אנו מפנים את הצורך בתוויות על ידי התאמת אנשים אחרים של LGBT ל"טיפוסים "קשים, בלתי מתפשרים, יחד עם סט שלם של ציפיות.

במקרים רבים, לאחר יציאתנו, אנו משוחררים מהמושגים הטרוניים של מה שהגברים צריכים להיות רק כדי להיכנס למערכת חדשה של ציפיות שנוצרו על ידי הקהילה שלנו. מה שנותר לנו הוא אותה כמיהה לזהות שהתחלנו בה.

בעוד ד"ר פישר היה לנו לחשוב שיש פתרונות פשוטים כדי להבין מי הם גברים ומה אנחנו רוצים, את התשובה האמיתית היא מול הפנים שלנו. למרות המשותף, מי שאנחנו שונים כמו הקמטים בכפות הידיים. אבל, כדי להבין את זה אנחנו צריכים להסתכל קשה מי אנחנו ומי אנחנו מוכנים להיות מחוץ לציפיות של אחרים.

No Replies to "4 סוגי אישיות של גברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 54 = 62