4 מקומות נהדר למצוא גברים הומוסקסואלי

4 מקומות נהדר למצוא גברים הומוסקסואלי

האם יש דרך טובה למצוא גברים הומוסקסואלים שמעוניינים ברומנטיקה? למרבה הצער, אין טנק מחזיק עבור גברים הומואים מחכה להיות משויך וגם אין כדור קסם למציאת הגיבור ההומו האישי שלך. אבל לעולם לא לדאוג - יש הרבה מקומות טובים למצוא גברים הומוסקסואלים מוכן תאריך. הנה ארבעה העליון.

חדרי צ'אט מקוון / אתרי דייטים

האם חדרי צ'אט ואתרי היכרויות על סקס או על אהבה? ובכן, זה בעצם קצת של שניהם.

רוב חדרי הצ'טים ואתרי היכרויות מותירים אותו בפני השוער כדי לאפשר לאוכלוסיית החדרים הכללית לדעת אם הם מחפשים את מר ימין או את מר עכשיו. ברור לציין איזה סוג של אדם אתה מחפש ובאיזה נסיבות אתה מוכן לפגוש.

מועדון ריקודים / טרקלין

יש לטעון כי גברים הומוסקסואלים רבים שלא אוהבים מועדונים הומואים וברים כמו שיש לחיות לסוף שבוע של ריקודים. כך או כך, עבור חובבי המפלגה, המועדון או טרקלין יכול להיות מקום נהדר לפגוש גברים. תפוחי אדמה הספה לא צריך להרגיש שנשאר, אולם טרקלינים קטנים פחות מאיימת יכול גם להיות מקום נהדר עבור גברים הומואים מכל הסוגים. וכמובן, אם אתה יכול לעבור את מציג בוטה של ​​טסטוסטרון "הטרוסקסואלים" מועדונים הם גם מקור טוב. הומוסקסואלים רבים הולכים למועדונים ישרים עם חברים הטרוסקסואלים שלהם, והם לעתים קרובות קל לזהות.

חיי היום - יום

למרות מה שכותבי מחברי אגדות הילדים רוצים להאמין, אין דבר כזה כמו אביר בשריון זוהר או נסיך על סוס לבן המופיע ליד הדלת כדי להציל את היום.

כמובן, זה אפשרי בשבילך כדי להבטיח תאריך עם איש משלוח UPS, אבל את הסיכוי שזה יקרה הוא רזה למדי. עם זאת, הסיפורים שאינם שקר הם אלה על הפגישה גבר חלומותיך במכולת או בחנות התקליטים או בבית הקפה או לשטוף את המכונית או את הפארק.

הרשימה היא אינסופית. גברים הומוסקסואל לעשות את אותן פעילויות צריך להפעיל את אותן שליחויות כמו כולם ואת הסיכויים של לרוץ לתוך אחד תופס את העין שלך טוב יותר מאשר לשבת בבית לבד. שיטה זו יעילה במיוחד עבור הומואים החיים בעיר קטנה. יותר סביר להניח שתיתקל אדם הומו אחר בשלב כלשהו ברחבי העיר. כמובן, ברגע שאתה יוצר קשר השלב הבא תלוי בך.

הפניות

הפניות מחברים, עמיתים לעבודה או משפחה הם הידיים למטה הדרך הטובה ביותר לפגוש בחור. אני לא מדבר על הספין של גלגל הרולטה שנקרא תאריך עיוור, אלא מבוא לא פורמלי בפועל שארגן ידיד. בדרך כלל, אלה מתחילים עם הסטנדרט, "אני מכיר את הבחור החמוד הזה ..." או "אני חושב שאחד מעמיתי לעבודה הוא הומו ..." ובסופו של דבר "אני יכול לארגן לכם לפגוש ..." גם אם אתה ביישן או לא ממש רשת עם "הפניה", לקחת נחמה בכך שיש להם עוד חברים הומו. אם אתה פוגש וזה עובד נהדר! אם לא, להתיידד איתם ברשת. הרחבת המעגל של חברים הומו יכול רק להוביל אפשרויות לרומנטיקה. חברים לא מכים את הדלת שלך עם הפניות? ואז לשאול אותם אם הם יודעים על מישהו. אתה תהיה מופתע כמה פעמים תשמע, "עכשיו שאתה מזכיר את זה, אני כן יודע ..."

למרות אלה מקומות יעילים מאוד לפגוש גברים הומו, חשוב לך לצאת לפגוש אנשים. זה תמיד יישאר השיטה הטובה ביותר למצוא אדם. אם אתה ביישן, לקחת את הזמן שלך להקל על הדרך שלך למקום. עם הזמן, תמיד יש מישהו בשביל כולם. איש שמח ציד!

No Replies to "4 מקומות נהדר למצוא גברים הומוסקסואלי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    13 + = 20