10 דרכים לנשק כמו מקצוען (פלוס 4 דברים שאתה לא צריך לעשות) | insightyv.com

10 דרכים לנשק כמו מקצוען (פלוס 4 דברים שאתה לא צריך לעשות)

10 דרכים לנשק כמו מקצוען (פלוס 4 דברים שאתה לא צריך לעשות)

נשיקות היא אמנות ארוטית בסיסית, אבל נראה שזוכה להזנחה כזאת, למרות שנשיקות הן לעתים קרובות כל המשחק מתחיל. כמו כל אמנות ארוטית, זה מיומנות שניתן לשפר, והמורים הכי טובים שלך הם אוהבים שלך וחברים. נשיקות היא עולם ארוטי שלם בפני עצמו, כמו גם צורה של תקשורת מינית. איך אתה מנשק מידע טלגרף על איזה סוג של מאהב אתה תהיה.

להיות נשיקה טובה יגרום לה לרצות יותר. בתאבון!

בואו לבנות ציפייה

ריצה היא טעות אחת נפוצה ביותר (כלומר, מפחית אנרגיה ארוטית) אוהבי לעשות. לפלרטט עד שהיא מתקרב אליך. הישאר קרוב עד שהיא כואבת לך לנשק אותה (אם אתה לא בטוח, לשאול: “אני רוצה מאוד לנשק אותך עכשיו, אני יכול?”). לנשק אותה בשקט עד שאתה מרגיש את הדחיפות לבנות לנשק עמוק יותר. קלטת את הרעיון.

טכניקות שונות

הימנע חשיבה שבו אתה לא יכול “לחזור” למשהו שעשית קודם לכן. נשיקות רכות משלימות נשיקות עמוקות וקשות. עבודת יד נהדרת במיוחד עשויה לעורר בך לנשק את כל אצבעותיה בהערכה. לנקב נשיקות הפה עם נשיקות / למצוץ את צווארה, בתוך העיקול של מרפק, מאחורי הברכיים, בית השחי וכן הלאה.

הפתעה לה

שמור אותה על בהונותיה על ידי שינוי סוגי נשיקות לך לספק. לדוגמה, רוב האנשים מצפים פק כאשר פרידה החברה בפומבי.

מדי פעם, לשתול אחד גדול, רטוב אחד מרושל עליה בתחנת האוטובוס. כמו כן, זכור מדי פעם ללחוץ אותה על הקיר, לסבך את האגרוף בחוזקה בשערה, לנהום, “אתה נראה די טוב לאכול” באוזניה, ואז לנשק אותה בשקט ולרוץ לעבודה.

זכרו את מושבי האיפור?

הם עדיין חמים!

אז קח את התאריך, חבר או אישה לנהוג פנימה ולהפוך את כל הסרט. להזמין חברים לשחק לשחק את הבקבוק. היי, אנחנו ילדים גדולים עכשיו – אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו רוצים!

נסה לחסום סנסורי

בעת הנשיקה, נסה להחליק את הידיים מעל האוזניים שלה כך כפות הידיים שלך חותם כדי לחסום את הקול. בעיניים עצומות, זה מוסיף חסך סנסורי משמש כדי להגביר את חוש המישוש ולמקד את תשומת הלב שלה, כך הפה שלך הופך את כל העולם.

השתמש צעצועים הפה

נסו לנשק ולהעביר חפצים ביניכם. ענבים ודובדבנים לעבוד טוב במיוחד. קרח בהחלט יכול להוסיף תחושה מרגשת בזמן נשיקות (שלא לדבר על המקומות שעשויים ליהנות הלטיפה של לשון הקרח). יין או מים מוגזים יכולים לעבור מפיה אחד למשנהו, ולהציג את התחושה של “שתייה”. כוח הכבידה יכול לעזור עם התמרון האחרון – למקם את עצמך מעט גבוה יותר ולהניח ליין להישפך מפיך אל שלה.

שיחה סקסית

כמובן, אני לא מציע נשיקות interbpersing עם קטעים מתוך הרצאה על איגרות חוב עירוניות הנתמכות על ידי הפדרלי. אבל מחמאות מתוקות לחישות לתוך פיה סביר מאוד להתקבל בברכה. זה מחמיא לפרטי פרטים, אז תאר לה (בקול הכי סקסי שלך) את ריח שערה, מה חשבת כשראית אותה לראשונה באותו לילה, כמה חם לך, איך אתה עוקב אחריה שעה, מה אתה מקווה לעשות לה מאוחר יותר.

ארוג בין כל מיני

לעשות נשיקות מצרך של אהבה, לא רק מעשה חימום. נשיקות מתאימות בכל עת. אחרי סקס אוראלי, זה טעם טעם נהדר. יש אינטימיות חזקה מעורב להצטרף פיות נשימה. נסה לשמור על הפה שלך ביחד, לנשום כמו שאתה מתקרב לאורגזמה. אל תנסה לנווט בלשונות; רק תן את הפיות פתוח לגעת, כך שאתה חם, מתנשף ואת mutters של “כן … כן …” ללכת ישר לתוך הפה של זה.

להתבונן בה

אנחנו נוטים לתת את מה שאנחנו רוצים לקבל, אז לשים לב לסגנון שלה ואת הטכניקה. האם היא דוחפת את לשונה עמוק לתוך הגרון? האם היא מכרסמת את שפתייך? האם היא נושקת בשפתיה זמן רב לפני שהיא משתמשת בלשונה? כמה לחצים היא לוחצת על פיה?

לתקשר

זה, כמובן, כמו בכל פעילות מינית, את המיומנות החשובה ביותר.

יש כזה מגוון עצום של תשוקות, כי זה בלתי אפשרי “רק לדעת” כל מה שהיא אוהבת ולא אוהבת. יש גם צריך להיות מקום לגלות תשוקות חדשות. נסה להגדיר את הזמן לנשק את המשחק כי הוא לא בלהט של תשוקה (אבל יכול להוביל את זה). השתמש באותה תקופה כדי לחנך ולחקור. לנשק קצת, ואז לדבר בשובבות, אבל בפירוט, על מה שאתה אוהב ומה היית משתנה. קח זמן לספר סיפורים שחושפים דפוסים ארוטיים (למשל, המאהב הראשון שלך נישק אותך ביער במחנה הקיץ, כך שריח האורן הוא פונה אליך). ככל שתתאמן יותר (כמו בכל מיומנות), כך זה יהיה נוח יותר. ככל שתכירו אחד את השני בסוג זה של הגדרה, כך יהיה לכם יותר ידע כאשר אתם נמצאים בעובי המתוק.

לאים

  • אל תניח שהיא אוהבת מה שאתה אוהב. לִשְׁאוֹל. לְנַסוֹת.
  • אל תשאלו שאלות גורפות כגון “מה אתם אוהבים?” אם מדובר בפרטים בפירוט קשה למישהו (וזה נכון לגבי רובנו), זו שאלה מדהימה מדי. במקום זאת, בקש את התשובות לפעולות ספציפיות. (“אתה אוהב את זה כשאני מוצץ את שפתך התחתונה? “”אני אתחיל רך ונעשה קשה יותר, תגידי לי מתי זה קשה מדי.” “אתה רוצה שאדחוף את הלשון שלי לפה שלך כשאתם יותר נדלק?”)
  • לא לנשק עם פצעים קר. שמור את המתנה כי שומר על נותן לעצמך, gals! אלה התפרצויות מעצבן מצער יכול לאתגר אותנו להיות יצירתיים ארוטי! דבר טוב שאנחנו לא יכולים להשיג אותם על היד שלנו, אה?
  • לא למהר לתוך באמצעות הלשון שלך. נשיקות עם שפתיים פשוטות עם פה רך ופתוח הוא תחושה נפלאה ובונה ציפייה חזקה. להיות טירוף.

פורסם במקור על הגב שלנו מדריך לסביות סקס, 2004

No Replies to "10 דרכים לנשק כמו מקצוען (פלוס 4 דברים שאתה לא צריך לעשות)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    36 − = 26