למעלה 10 תאריכים זולים לסביות

בין אם אתה רק להכיר מישהו או נמצאים במערכת יחסים ארוכת טווח, היכרויות לא אומר שאתה צריך לשבור את הבנק. יש הרבה דרכים להרשים בחורה בלי forking על ארוחות יקרות ושמפניה. בימים אלה מנסה, חשוב יותר מתמיד לראות את השורה התחתונה שלך, אבל זה חשוב באותה מידה לצאת (הרחק מן האפלול ואת אבדון על החדשות) ופגע בעיר במשך זמן מהנה. הנה כמה רעיונות תאריך כיף עם נשים לסביות וביסקסואליות בראש.
קפה Date

תאריך קפה.
© stock.xchange / lpalmer22

עבור רבים מאיתנו, התאריך הראשון שלנו היה "להכיר אותך על תאריך הקפה." למה זה חייב להסתיים שם? לצאת לקפה הוא רעיון תאריך נחמד. בחר מקום מוכר / ידידותי, או ראש העיר אל מקום שמעולם לא היית. לבלות שעה או שתיים ביקור, להכיר אחד את השני טוב יותר, או אם אתה כבר במערכת יחסים במשך זמן מה, לדבר על כמה חלומות לך לעתיד.

02
מתוך 10

לילה מיקרופון פתוח

לִפְתוֹחַ Mic Night

לילה מיקרופון פתוח.
© פיטר סנסון

למה לא לשלב את זה קפה עם קצת מוסיקה חינם או זול? לילות המיקרופון הפתוחים בבתי הקפה והברים הם לרוב בחינם. הכישרון יכול להיות טוב להפתיע. או רע מאוד. אבל היי, אז יהיה לך משהו לצחוק מאוחר יותר.

03
מתוך 10

בָּאוּלִינְג

בָּאוּלִינְג

באולינג הוא תאריך זול גדול.
© דני סבדיני

דיסקו באולינג הוא שיגעון חדש כיף זול יחסית. בנוסף, אתה יודע שאתה לא תהיה רק ​​לסביות באולינג בסמטה.

04
מתוך 10

צא לקינוח

שוקולד Cake

קינוח במסעדה נחמדה.
© צ'ארלס תומפסון

ישנן שתי דרכים לעשות זאת. בדוק מסעדה מפוארת כי ידוע שיש קינוחים טובים. לאחר ארוחה קלה בבית, פגע באחת המסעדות המובילות בעיר רק להזמין את תפריט הקינוח. המדבר והקפה יעלו בדרך כלל מתחת ל -15 דולר לאדם. או, אתה יכול ללכת אפילו יותר זול. החברה שלי היא בדרך כלל אגוז מזון בריאות, אבל יש אחד הפינוק שהיא אוהבת: חלב המלכה. ביום שמש, זה תמיד כיף לנסוע ל DQ, לקבל כמה קונוסים, לשבת על מכסה המנוע של המכונית ולהעמיד פנים שאנחנו בני נוער שוב.

05
מתוך 10

ארוחת צהריים או שעה מאושרת

ארוחת צהריים

ארוחת צהריים.
© מיכאל לורנצו

לצאת לארוחת ערב יכול להיות יקר למדי בימים אלה. אבל דרך מצוינת יש ארוחה מדהימה עבור פחות היא ללכת לארוחת צהריים או שעה מאושרת שבו אתה יכול למצוא את אותה אווירה רומנטית אוכל טעים עבור פחות.

06
מתוך 10

ספר קריאה או שירה

ספרים Open to Poetry

אני סופר, אז אני תמיד מעוניין לראות מי מגיע העירה לקרוא בחנויות המקומיות. השתתפות בקריאה היא תאריך חופשי גדול, במיוחד אם יש הומו או לסבית סופר מגיע לעיר. אם אתה באמת אוהב את הספר, אתה יכול לקנות עותק יש לו חתום.

07
מתוך 10

תאריך ערמומי

סְרִיגָה

רעיונות תאריך ערמומי.
© ג'וליה פרימן-וולפרט

שניים מהחברים הכי טובים שלי נפגשו בבית מלאכה בבית של מישהו. מצא מקום שבו אתה יכול לעשות פסיפס, צבע צלחת או ללמוד לסרוג יחד.

08
מתוך 10

לכו לחקור

סתָיו pic of tree

סתָיו.
© האחים דבורה

אני לא יודע עליך, אבל אני אוהב לקרוא על מקומות בעיתון ולבדוק אותם. זה יכול להיות גן לילך במרחק שעה, או בית היסטורי ממש מעבר לפינה. שמור את העיניים מקולף על קטע נסיעות של העיתון, לשאול על העיר ההיסטורית החברה או לשכת המסחר באינטרנט.

09
מתוך 10

הצג או גלריה

אומנות Gallery

גלריה לאמנות.
http://www.garrisonphoto.org/sxc/

בעיר שלי יש אירוע חודשי שנקרא "יום חמישי הראשון" שבו כל גלריות לאמנות מארח פתחים באותו לילה. אתה יכול לקבל את ההזדמנות להתערבב עם אוהבי אמנות אחרים, לפגוש את האמנים ולעתים קרובות ליהנות יין חינם וגבינה. לאחר מכן, אתה יכול לדון אילו חתיכות פנה לכל אחד מכם ומדוע.

10
מתוך 10

לְהִתְנַדֵב

לְהִתְנַדֵב

ללכת לכלבים או לעשות עבודה התנדבותית אחרת.
© קרלה פרוני

איזו דרך טובה יותר ליהנות את עצמכם יחד ולהרגיש טוב בעת ובעונה אחת. להתנדב יחד כדי לבקר אדם GLBT קשישים, לבנות בית עם Habitat עבור האנושות או הליכה כלבים במקלט בעלי חיים.

No Replies to "למעלה 10 תאריכים זולים לסביות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 74 = 77