10 דברים שאתה יכול לעשות כדי לאסוף גברים הומואים יותר

10 דברים שאתה יכול לעשות כדי לאסוף גברים הומואים יותר

ראית אי-פעם בחור מבולגן משוטט עם מישהו שלא היית נותן לו את הזמן? זה בגלל אמנות הפיתוי יש הרבה יותר לעשות עם מיומנויות חברתיות מאשר עם משיכה פיזית עירום. זה לא 30 פאונד אתה צריך להפסיד לאסוף גברים יותר - זה הפחדים הפנימיים שלך.

גִישָׁה הרבה חבר 'ה

כדי להתחיל במשחק איסוף, אתה צריך ללכת לאן גברים הומואים וללמוד להתקרב אליהם.

ולא רק חבר אחד או שניים, אבל הרבה בחורים. אם אתה לא יכול להכות את השיחה, אין לך סיכוי להרים ובסופו של דבר לפתות מישהו שאתה נמשך.

אל תהסס

שום דבר אינו מעביר חוסר החלטיות ועצבנות כמו היסוס. חוסר החלטיות ועצבנות אינן תכונות אטרקטיביות. אז לתרגל את הכלל של שלוש שניות: הרכבת עצמך להתקרב היעד שלך בתוך שלוש שניות של לראות אותו.

למד כמה גישות

גישה היא תירוץ - כל תירוץ - לפתוח בשיחה עם מישהו: "איך אני יכול להגיע למלון הייאט? ""יש איזה מוך על הצווארון שלך." "שמתי לב אליך במשהו ..." הכי קל בכל הגישות הוא פשוט לחייך ולומר "היי". שכח קווי איסוף כמו "אני רוצה להמיס את הפה שלך, לא ביד שלך". - הם מזויפים, להעביר יותר מדי עניין מיני, ולא להשאיר לך מקום לקחת את השיחה.

יש פותחן

לאחר שהחלפנו כמה מילים לפתח פתיחים או תחבולות שיחה סטנדרטיים שימשכו את היעד שלך.

נסו משהו מבהיל: "זאת לא המכונית שלך במכונית במגרש החניה, נכון? ""ראית את שני הבחורים האלה נלחמים בחוץ?" או לקבל דעה: "היי, אני יכולה לשאול אותך שאלה? מהי הדרך הטובה ביותר לנקום באקס? הבחור הזה אני מכיר ... "לפתח פותחן שלך לתוך שגרה קטנה על ידי הוספת פרטים חיים (" כבאי אחד היה כל כך hunky כי ... ") קבל היעד שלך מעורב ולשמור אותו מאורסת עד שהוא נותן סימנים של תחילת להירגע.

לפעמים זה עוזר לתת את פותחן זמן אילוץ כך שהוא חושב שאתה בקרוב יהיה על הדרך שלך ("אני חייב ללכת למצוא את החבר שלי, אבל ...)

למד עניין ללא עניין

שמור אותו איזון כאשר הוא חושד שאתה מנסה להרים אותו. זה מאפשר זמן המשיכה שלו לפתח. תמשיכי לדבר בצורה ידידותית בזמן שאתה מעמיד פנים שאתה לא באמת מתעניין מינית.

לא מחמיא - נג

מאז מחמאות ("אני אוהב את החיוך שלך!") לתת את המשיכה שלך, לזרוק אותם לתוך פח האשפה עם קווי איסוף. במקום זאת, ללמוד לשלילה. ההשתקפות היא האמנות של מתן מחמאה למחצה, הגדרת דיסוננס היעד שלך לאסוף. דוגמאות: "אני אוהב את החיוך שלך - אתה לובש כתפיות? ""זאת חולצה נחמדה - קיבלת את זה בקניון היציאה?" "אף פעם לא ראיתי שיער כזה." השלילה צריכה להישמע תמיד ידידותית וחיובית ורק באופן תת-קרקעי מעליב. Negsexcite הנושא שלך על ידי שליחת אותות סותרים מסתובב במוחו ויצירת התרגשות הוא יהיה מסוקרן לפתור.

להפגין את הערך החברתי שלך

כאשר אתה פוגש בחור, לא מפסיק לדבר - פשוט להפסיק לדבר ללא מטרה. למד להיות מצחיק ומבדר ו להשליך את עצמך באור חיובי בסיפורים שאתה אומר.

תגיד לו על הזמן שהיית מחנאות ומפחיד משם את הדוב, או כמה נהדר שגרת הכושר החדש שלך גורם לך להרגיש. לדבר על חברים לשעבר או לתלות "חבר" סביב הכתף שלך כדי להוכיח כי אחרים חושבים שאתה מושך. במילים אחרות, תן לו מספיק תחמושת כדי להצדיק משיכה אליך. ברגע שמתפתחת אטרקציה, תראה את האותות בעיניו ובשפת הגוף.

לגעת

בלי לגעת אין סקס. כדי לקבל את הכדור מתגלגל, לגעת מוקדם ולעתים קרובות. ודא נוגע שלך הם חושני ומניע, לא pawing מינית גולמי. בחן את שעון היד הקריר שלו. שפשף את הצווארון. סטר את אצבעותיו המוכרות מדי. קרא את כף ידו. בחן את יכולת הנשיקה שלו. הנגיעות החולפות שלך יותירו אותו מתחנן.

לבודד, להעביר, לפתח

בשלב מסוים בערב, הוא עלול בסופו של דבר בחדר השינה שלך.

אתה יכול להאיץ את התהליך על ידי הובילו אותו למקום נייטרלי הרחק החברים שלו. המשך פיתוח יחסי קרבה ומיניות. הזמינו אותו לפינה שקטה של ​​הבר, בחוץ לשאוף אוויר או למקום פיצה סמוך. ואז להזמין אותו בחזרה למקום שלך.

הפוך אותו מינית Co-Spiratorator

צריך שניים לטנגו. חזרה על הפנקס שלך, לבקש ממנו לבחור קצת מוסיקה רכה, או לדחות את האורות, או לעסות את הגב. תן לו להיות שותף שלך בהקמת סצנת המין. אתה עלול להיות מופתע על ידי מה מתפתח באופן טבעי. לגרום לו להרגיש בנוח ולפתח דברים באופן טבעי.

No Replies to "10 דברים שאתה יכול לעשות כדי לאסוף גברים הומואים יותר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 2 = 2