טיפים לסביות: 10 טעויות להימנע על תאריך ראשון | insightyv.com

טיפים לסביות: 10 טעויות להימנע על תאריך ראשון

כולנו נהיה שם. הנערה נראית כל כך מבטיחה בפרופיל שלה באינטרנט, או כאשר אתה פוגש אותה ליד הבר. עשית את הצעד הראשון האמיץ ושאלת אותה בפגישה, אז עכשיו אל תדפוק את זה. הנה בראש הדף הראשון טעויות לסביות צריך להימנע.

נְקֵבָה friends chatting over coffee in cafe.

בטסי ואן דר מיר / מוניות / גטי

אתה יודע את האמרה: TMI. אולי בסופו של דבר היא תרצה לשמוע על אמך שהתעללה בך מילולית כילד או בזמן שאתה ובעלך לשעבר היו לך שלישייה עם אישה אחרת, אבל לא בפגישה הראשונה, או אפילו בחודש הראשון של היכרויות. בטח אתה יכול לדבר על איפה גדלת ואם היית נשוי, אבל לשמור את הפרטים האישיים מאוד פרטית.

02
מתוך 10

אין לענות על הטלפון הסלולרי שלך

אתה עלול לחשוב שהיא תתרשם מספר הפעמים הטלפון שלך הולך בלילה אחד. ילד, אתה לא פופולרי! באמת, היא תהיה מתרשם יותר אם אתה למקד את תשומת הלב שלך עליה. כבה את הטלפון הסלולרי והכניס אותו לכיס.

03
מתוך 10

לדבר יותר מדי על האקס שלך

זה בסדר להזכיר כי היו לך exes ואפילו כמה זמן היית ביחד. אבל אל תמשיך עוד ועוד על איזו כלבה רעה ומרושעת היא, איך היא זרקה אבן דרך החלון שלך וחטפה את החתול שלך. כמו כן, אל תספר לה כמה היית מאוהב בה ואיך חשבת שאתה הולך לבלות את שארית חייך יחד. שים את העבר מאחוריך והתמקד בעתיד.

04
מתוך 10

לא מקבל שיכור

אחד או שניים משקאות בסדר, אבל יודע את הגבול. אף אחד לא רוצה לדאוג איך פגישה שפגשו זה עתה, היא תוביל את עצמה הביתה, או גרוע מכך, תראה את הקפצה בחדר האמבטיה.

05
מתוך 10

אל תיקח אותה למקום שבו כל החברים שלך

שאלת אותה בפגישה כי אתה רוצה להכיר אותה. אתה לא צריך את החבר שלך עושה פרצוף אליך מן החדר או להפריע לשיחה שלך. ללכת למקום שאתה מרגיש בנוח, אבל איפה אתה יכול לדבר בפרטיות.

06
מתוך 10

ללא שם: לא קבל מדין מדי

שמור את זה קל. בטח אתה יכול לדבר על נושאים רציניים אם הם משמעותיים לך, אבל לא לזמזום עוד ועוד על נושאים מדכאים. קח את האות שלך משפת הגוף שלה. היא מתכוננת? שנה את הנושא.

07
מתוך 10

לא לתכנן יותר מדי זמן של תאריך

שמור על תאריך קצר קצר ופשוט. אל תזמינו אותה ליום של קטיף תפוחים, רכיבה על אופניים, ארוחת ערב וג’קוזי חם. לכו על קפה, גלידה או ארוחת ערב פשוטה. אתה לא רוצה להיות תקוע כל היום עם מישהו אם הדברים לא הולכים טוב. או אם הדברים הולכים טוב, אתה רוצה לשמור כמה פעילויות עבור התאריכים השני והשלישי.

08
מתוך 10

אל תשיג ציפיות גבוהות מדי

זה תאריך ראשון. שום דבר נוסף. אל תתחיל לעשות תוכניות לעבור יחד או להתחיל להאמין שאתה עכשיו “חברות”.

09
מתוך 10

אל תשחק משחקים

אם התאריך לא הולך טוב ואתה רוצה לצאת, פשוט לומר שזה היה נחמד לפגוש אותה ואת תירוץ עצמך. אין חברים שלך להתקשר אליך ולהעמיד פנים היה תאונה ואתה צריך לבוא במהירות. להיות כנים. אל תגיד שאתה רוצה פגישה שנייה אם אתה לא מתכוון ללכת דרך.

10
מתוך 10

אל תהיה גס

הצג בזמן. להיות נחמד לה ולכל צוות לחכות או אנשים שאתה נתקל. תן לה לראות את הצד הטוב ביותר שלך, גם אם אתה לא מתכוון לראות אותה שוב. זכור, ייתכן שיש לה חבר שאתה מעוניין בו.

No Replies to "טיפים לסביות: 10 טעויות להימנע על תאריך ראשון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 − = 31