איך אתה מקבל חברה? חלק 1

איך אתה מקבל חברה? חלק 1

Tהוא מחפש חברה

מה זה הרבה בני נוער לסביות רוצים לדעת? קל: "איך אני יכול להשיג חברה?"

כמו אחת העשרה כותב:

"אני בן 16, ואני אהיה בן 17 בעוד כמה חודשים ואני עדיין לא הייתי במערכת יחסים, ואני אף פעם לא דיברתי, אף פעם לא היתה לי ילדה, אף פעם לא היה בויפרינד (אני ילדה ואני "הומו, אגב).

ואני מרגיש נורא על עצמי. בכל פעם שאני מגיע באתרי LGBT Teen, אני שומע אנשים מתלוננים על מערכות היחסים שלהם, ואיך הם לא יכולים להיות פתוחים לגבי להיות בקשר עם כל אחד מבני המשפחה שלהם, או רוצה לספר להורים שלך שיש לך חברה / חבר. האם מישהו מכם יודע כמה אתה בר מזל?

אני בספק אם אני אהיה במערכת יחסים לפחות שנתיים נוספות (אם יהיה לי מספיק מזל להיות אפילו במערכת יחסים אז), מה שיגרום לי 18/19.

האם יש משהו לא בסדר איתי? האם אני כל כך טיפש לחשוב שאם אתה מעל גיל 16 והם עדיין ילדה חד פעמית, חסרת ניסיון הומו, אשר הוא אדיב לחלוטין לכולם, כי אתה למעשה לוזר פתטי עצוב כי כנראה לעולם לא יהיה במערכת יחסים או להיות "עם עוד ילדה?!?!

אני מצטער להתלונן כל כך. אני יודע שאני צריך להישמע אנוכי באמת, אבל זה מדאיג אותי מאוד. אני כל כך פוחדת להיות לבד שאני לא יכולה לעמוד בזה יותר ".

ראשית, אם כי זה אולי נראה כאילו יש טון של בני נוער הומואים צעירים ולסביות ביחסי מין אותו, יש כנראה הרבה יותר מי באמת מרגיש כמו שאתה עושה. למעשה, ילדים באים על האתר הזה כל הזמן אומרים שהם באמת רוצים חבר או חברה. ובעוד אתה עלול להרגיש פתטי או לדאוג שאתה תהיה בודד לנצח, אלה פחדים ורגשות אינם מבוססים באמת במציאות.

אז מה יכול אדם במצב שלך לעשות כדי להאיץ את תהליך מציאת חברה? אתה כנראה יודע, אין "אחד בגודל מתאים לכל" הנוסחה למציאת חברה. 

אבל הנה כמה רעיונות:

 1. צא. 
 2. לכי על בנות שהן גם בחוץ. 
 3. לך על בחורה שאולי תחבב אותך. 
 4. שים את עצמך שם בחוץ. התחל ברית הומו / ישר. או להצטרף לקבוצה כדורסל או את החברה דיון. 
 5. להבין את הקשיים של היכרויות באינטרנט. 
 6. אל תצפו שמישהו יהפוך לחברה שלך מיד. 

  עכשיו אתה יכול לעשות את כל זה ועדיין לא יש חברה מיד. נא לא להכות את עצמך או להתרגז אם זה קורה. הרבה בני נוער מכל נטייה מינית רוצה מערכות יחסים עבור חלק מהילדים, זה פשוט קורה מוקדם יותר מאשר לאחרים.

  המשך לקרוא חלק שני לקבלת מידע נוסף על עצות לקבלת חברה.

  קָשׁוּר:

  • איך אתה מקבל חבר?
  • איך אני אומר חברה שלי אני הומו?
  • LGBT נוער הכרויות
  • נוער קווין אחד רוצה לפגוש מישהו
  • LGBT בני נוער הכרויות & יחסים
  • אני בן לסביות יחיד, האם אי פעם לפגוש מישהו?
  • איך אתה מקבל חבר?

   

  No Replies to "איך אתה מקבל חברה? חלק 1"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 65 = 75